Andrzej Lepper

Andrzej Lepper (ur. 13 czerwca 1954 w Stowięcinie), który – jak przypuszczam – może mieć ascendent w znaku walecznego i zapalczywego Barana, posiada wszystkie cechy klasycznego agresora. Dodatkowo, Mars w opozycji do Jowisza sprawia, że jego działania są z reguły nastawione na wyrazisty efekt. Korzystając z politycznego zamieszania, Lepper chce objąć tekę wiceministra w rządzie tworzonym razem z PiS. Mimo że tuż po wyborach Jarosław Kaczyński nie wyobrażał sobie koalicji z Samoobroną, teraz jej nie wyklucza.

Do władzy, jak to w astrologii zwykle bywa, pcha polityka Pluton, który w horoskopie lidera Samoobrony tworzy teraz koniunkcję z progresywnym Marsem i kwadraturę z progresywną Wenus.

Jeśli jakiś polityk twierdzi, że ma misję do spełnienia, do której został powołany przez Opatrzność, to jest nim niezaprzeczalnie Andrzej Lepper, rolnik z Zielnowa, a obecnie szef Samoobrony*. Tą misją do niedawna było obalenia demokracji i poprowadzenie Polski tak zwaną „trzecią drogą” (ten swoiście rozumiany patriotyzm sygnalizowany jest przez cztery planety w znaku Raka). W horoskopie tego polityka, który początkowo chciał zostać księdzem (ostatecznie był ministrantem), odnajdujemy konfiguracje mistyczno-religijnego Neptuna z Merkurym, Uranem, Wenus i Słońcem. Taki układ planet sprzyja wrażliwości „metafizycznej”, choć jednocześnie powoduje wiele konfuzji, uleganie podświadomym motywom, skłonność do idealizowania własnej osoby, a nade wszystko oczarowanie utopijnymi ideami.

Zwraca uwagę fakt, że Neptun to także patron współczesnej polityki, dlatego kariera Andrzeja Leppera nie tak prędko się załamie. Ale kiedyś z pewnością to nastąpi, bo w horoskopie szefa Samoobrony znajdujące się w znaku Bliźniąt Słońce jest w koniunkcji z jasną gwiazdą Al Nilam (z konstelacji Oriona). Astrologowie arabscy uważali, że gwiazda ta daje publiczne zaszczyty, które jednak szybko mijają. A gdy jest ona w koniunkcji ze Słońcem, obdarza wtedy takimi cechami, jak popędliwość, zuchwałość, zawziętość, zgryźliwość. Póki co, Lepper, pozostający nie tak dawno pod wpływem opozycji Plutona ze Słońcem (a dopiero w 2008 roku Uran znajdzie się w kwadraturze do Słońca), starannie zmienił swój medialny wizerunek. Zarzucił styl plebejski i ubrał się w gorset opanowanego polityka, który wie, co mówi. Tym sposobem zasiadł już w fotelu wicemarszałka i najwyraźniej nie chce na tym poprzestać.

———————-
* Samoobrona jako ruch społeczny powstała 27 lipca 1991 roku. W partię polityczną przekształciła się 10 stycznia 1992 roku, a wpis do rejestru sądowego nastąpił 12 czerwca 1992 roku.

 

4 thoughts on “Andrzej Lepper

  1. Wierzysz w istnienie życia poza Ziemią? Lubisz filmy SF i seriale komediowe? Jeśli tak to wpadnij na mojego bloga:www.alf-melmak.blog.onet.pl/

  2. A czy mi mógłbyś zrobić taką wróżbę????Urodziłam się 15 kwietnia 1991r. w Białymstoku o godzinie 18:15Mój blog to:www.lwie-stado.blog.onet.pl

  3. > Andrzej Lepper (ur. 13 czerwca 1954 w Stowięcinie), który> – jak przypuszczam – może mieć ascendent w znaku> walecznego i zapalczywego Barana, posiada wszystkie cechy> klasycznego agresora. Dodatkowo, Mars w opozycji do> Jowisza sprawia, że jego działania są z reguły nastawione> na wyrazisty efekt. Korzystając z politycznego> zamieszania, Lepper chce objąć tekę wiceministra w rządzie> tworzonym razem z PiS. Mimo że tuż po wyborach Jarosław> Kaczyński nie wyobrażał sobie koalicji z Samoobroną, teraz> jej nie wyklucza. Do władzy, jak to w astrologii zwykle> bywa, pcha polityka Pluton, który w horoskopie lidera> Samoobrony tworzy teraz koniunkcję z progresywnym Marsem i> kwadraturę z progresywną Wenus. Jeśli jakiś polityk> twierdzi, że ma misję do spełnienia, do której został> powołany przez Opatrzność, to jest nim niezaprzeczalnie> Andrzej Lepper, rolnik z Zielnowa, a obecnie szef> Samoobrony*. Tą misją do niedawna było obalenia demokracji> i poprowadzenie Polski tak zwaną „trzecią> drogą” (ten swoiście rozumiany patriotyzm> sygnalizowany jest przez cztery planety w znaku Raka). W> horoskopie tego polityka, który początkowo chciał zostać> księdzem (ostatecznie był ministrantem), odnajdujemy> konfiguracje mistyczno-religijnego Neptuna z Merkurym,> Uranem, Wenus i Słońcem. Taki układ planet sprzyja> wrażliwości „metafizycznej”, choć jednocześnie> powoduje wiele konfuzji, uleganie podświadomym motywom,> skłonność do idealizowania własnej osoby, a nade wszystko> oczarowanie utopijnymi ideami. Zwraca uwagę fakt, że> Neptun to także patron współczesnej polityki, dlatego> kariera Andrzeja Leppera nie tak prędko się załamie. Ale> kiedyś z pewnością to nastąpi, bo w horoskopie szefa> Samoobrony znajdujące się w znaku Bliźniąt Słońce jest w> koniunkcji z jasną gwiazdą Al Nilam (z konstelacji> Oriona). Astrologowie arabscy uważali, że gwiazda ta daje> publiczne zaszczyty, które jednak szybko mijają. A gdy> jest ona w koniunkcji ze Słońcem, obdarza wtedy takimi> cechami, jak popędliwość, zuchwałość, zawziętość,> zgryźliwość. Póki co, Lepper, pozostający nie tak dawno> pod wpływem opozycji Plutona ze Słońcem (a dopiero w 2008> roku Uran znajdzie się w kwadraturze do Słońca), starannie> zmienił swój medialny wizerunek. Zarzucił styl plebejski i> ubrał się w gorset opanowanego polityka, który wie, co> mówi. Tym sposobem zasiadł już w fotelu wicemarszałka i> najwyraźniej nie chce na tym poprzestać.> ———————-* Samoobrona jako ruch społeczny> powstała 27 lipca 1991 roku. W partię polityczną> przekształciła się 10 stycznia 1992 roku, a wpis do> rejestru sądowego nastąpił 12 czerwca 1992 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *