Artykuł: Polska w objęciach Bliźniąt

W najnowszym, jubileuszowym, bo dwusetnym wydaniu „Nieznanego Świata” (8/2007) ukazał się mój artykuł pt. Polska w objęciach Bliźniąt (Astrologiczna prognoza rozwoju sytuacji politycznej). Tekst pisałem w marcu, a więc na długo przed tą całą degrengoladą, którą teraz obserwujemy. Materiał jest dość obszerny, zajmuje 5 stron i dodatkowo opatrzony jest Komentarzem Redakcji. W tym samym numerze „Nieznanego Świata” przeczytać można również recenzję mojej nowej książki Lilith – Czarny Księżyc.

 

7 thoughts on “Artykuł: Polska w objęciach Bliźniąt

 1. Słabe te prognozy – „PiS w rozsypce”, „PiS już tonie” – widać nadmiar niespełnionych pragnień. To jedynie zadęte hasła propagandowe, a PiS trzyma się dobrze i tak będzie nadal wbrew lewackim pohukiwaniom.Z kim pan trzyma? – z frustratami Platformy czy ze złodziejami SLD?Pożałowania godne poglądy polityczne. Czas zacząć myśleć.

  • Jeśli chodzi o hasła propagandowe, to w najbardziej propagandowych hasłach rodem z PRL-u przoduje póki co PiS. A jeśli chodzi o to, z kim trzymam, to cały czas trzymam sam ze sobą.

    • Zawdzięczam rządom Pis zobojętnienie na działenie złodziei, aferzystów, agentów sb. Ten rząd, który miał rozliczać przestępców, dbać o przestrzeganie prawa sam aż wionie nienawiścią, brakiem szacunku dla drugiego człowieka i prawa. Bez wstydu stosuje sbeckie sposoby do walki politycznej- podsłuchy , inwigilacja, zastraszanie, preparowanie dokumentów. Jestem w szoku,że nadal rzesza Polaków stoi murem za Pisem, że pragnie takiej władzy, cieszy się z niej. Pozwala by niekompetentne osoby obstawiane były na kierowniczych stanowiskach spółek. Zastanawiam się pierwszy raz w życiu czy więcej szkody narobi w przedsiębiorstwie inteligentny złodziej , który dba o rozwój firmy bo czerpie z niej zyski czy też głupiec z odpowiednimi znajomościami.

  • No cóż, to nie pohukiwania, to nie pobożne życzenia. To fakty. I te z wyliczeń p. Piotrowskiego i te, które możemy obserwować w realu. Choć wstyd na to patrzeć. Każdy horoskop daje jednak ogólną tendencje. To od jakości człowieka zależy, jak ta tendencja zostanie zrealizowana, a tu z jakością, niestety, słabiutko.

   • Jak Platforma z LiD dojdzie do władzy(ach kiedyż to kiedyż,och och), kraj ten stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą, ze wspaniałymi, tolerancyjnymi ludźmi, akceptującymi wszystkich, niezależnie od ich upodobań i zwyczajów, ze wspaniałą pogodą, bez tych deszczy. Każdy będzie mógł wszystko i wszyscy od razu staną się mądrymi, inteligentnymi, szlachetnymi obywatelami świata – Nowej Ery Wodnika oczywiście. Zdarzy się to mniej więcej tydzień(góra-dwa tygodnie) po uformowaniu rządu Tuska. Kraj odmieni się jakby pod cudownym działaniem czarodziejskiej różdżki. Na uniwersytetach będzie wykładana na powrót astrologia, a katolicy z Radia Maryja zostaną wysłani na Księżyc, bo to wszystko złe mohery tfu tfu, a my, tylko my z Platformy i LiD jesteśmy fajni, i tacy szlachetni, że trudno unieść w swym umyśle naszą duchową potęgę i zaawansowanie w miłości od całego stworzenia. Tak nam dopomóż Rada Europy i Światowy Kongres Żydów oraz oczywiście Helsińska Fundacja Praw człowieka i inne nasze nowoczesne instytucje.

 2. Tak tak – PiS to najgorsze ludzie na świecie i wszystko ich wina, wszystko. Ukardli mie rower – przez PiS, facet mie rzucił -przez PiS.Tortury dla nich łajdaków to za mało. A jak państwo zawłaszczają – za SLD nie było tak – same uczciwe ludzie były – patrioci prawdziwi, a te łajdaki z PiS to wszystko złe kobiety i faceci, same afery, nic tylko kradną i służb używają. A kysz a kysz…Tylko lewica – tylko – to nadzieja cywilizowanego świata, a te konserwatysty to strasznie prymitywne i niewykształcone ludzie po podstawówkach tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *