Bilawal Bhutto Zardari

Po zabójstwie Benazir Bhutto, miejsce przewodniczącego Pakistańskiej Partii Ludowej zajął jej syn Bilawal Bhutto Zardari. Wprawdzie życie w Polsce toczy się z dala od bardzo skomplikowanej sytuacji politycznej kraju rządzonego przez prezydenta Perveza Musharrafa, to jednak warto rzucić okiem na horoskop 19-letniego syna pani Bhutto. Bilawal Bhutto Zardari urodził się 21 września 1988 roku o godz. 9:30 USZ4 (= 4:30 GMT) w Karaczi.

 

Jak już pisałem w poprzednich notkach (zob. Zamach na Benazir Bhutto i Śmierć Benazir Bhutto), wszystkie te tragiczne wydarzenia w zaskakujący sposób korespondują z różnymi przejawami manifestacji Plutona. A teraz, na dodatek, w  całą tę pakistańską politykę wkracza osoba, w horoskopie której Pluton i znak Skorpiona stoją na ascendencie. Z jednej strony Pluton może tu obrazować nową, niezwykle mocną i wyrazistą siłę polityczną, z drugiej zaś strony planeta ta ewidentnie wskazuje na ogromną traumę (w tym przypadku: śmierć matki), która wyniosła Bilawala Bhutto do partyjnej władzy. Chyba dość dobrze ilustrują to także słowa nowego przywódcy, który niedawno powiedział: „Toczona przez partię długa, historyczna walka o demokrację będzie kontynuowana z nową siłą, a ja będę strzegł stabilności partii. Moja mama zawsze mówiła, że demokracja jest najlepszą zemstą”. Zwraca uwagę również fakt, że tak jak Słońce Benazir Bhutto było w koniunkcji z MC Pakistanu, tak Słońce jej syna znajduje się na ascendencie tego kraju.

Warto dodać, że w horoskopie Bilawala Bhutto mają miejsce teraz niemal identyczne tranzyty, jak te obecne w horoskopie jego matki. Pluton wraz z katalizatorami (Jowiszem i Marsem) tworzą kwadratury do Słońca, które oprócz tego jest tu jeszcze władcą X domu (władza). Co więcej, Pluton już od pewnego czasu aktywizował jego Słońce uwikłane w kwadratury z Saturnem i Uranem. Przypuszczam, że Bilawal Bhutto to bardzo silna, pragmatyczna, charyzmatyczna osobowość, a do tego człowiek niezwykle ambitny i żądny władzy. W każdym razie nie znosi on sprzeciwu i dla władzy potrafi zrobić chyba wszystko (Pluton i Skorpion na ascendencie, Słońce kwadratura Saturn i Uran, Księżyc w Koziorożcu, Mars w Baranie).

 

One thought on “Bilawal Bhutto Zardari

  1. Tak.. nic dodać.. Chyba człowiek z charyzmą ale ten ascendent Skorpiona i Pluton kwadrat Wenus… Bezlitosny stary manipulant z dużymi zasobami autoregeneracji. Czy jednak nie szkoda mu młodego życia?… Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *