Egzekucja Saddama Husajna

Zgodnie z postanowieniem Wysokiego Trybunału Irackiego Saddam Husajn został skazany na karę śmierci. Wyrok wykonano 30 grudnia 2006 roku tuż przed godziną 6:00 BAT (= 03:00 GMT) w Bagdadzie.

Horoskop egzekucji Husajna to nie tylko horoskop śmierci dyktatora, lecz także horoskop wyjątkowego, przełomowego momentu w historii Iraku, co może mieć decydujące znaczenie dla przyszłości tego kraju. Jest to bowiem symboliczny moment ostatecznego upadku reżimu Saddama Husajna i jednocześnie początek nowego, politycznego etapu w państwowości irackiej.

Patronujący śmierci, a także głębokim i dalekosiężnym przemianom Pluton przebywa w pierwszym domu i wraz z kojarzonym z przemocą Marsem tworzy koniunkcję z ascendentem w Strzelcu – zodiakalnym symbolu prawa, praworządności i sądownictwa. Tymczasem Jowisz (władca ascendentu) znajduje się w XII domu, będąc w aplikacyjnej kwadraturze z Uranem w trzecim domu. Nic więc dziwnego, że egzekucja wywołała oburzenie wśród światowej opinii. Dodatkowo Saturn w Lwie przebywa w domu śmierci we wzajemnej recepcji ze Słońcem w Koziorożcu, które zwykle symbolizuje władcę. Nie bez znaczenia jest tu także Lilith stojąca na Medium Coeli. Co ciekawe, Księżyc jest tu w koniunkcji ze Słońcem i Uranem Saddama.

Warto dodać, że egzekucję wykonano, gdy w horoskopie Saddama Husajana tranzytujący Chiron uściślał kwadraturę ze Słońcem i Uranem.

2 thoughts on “Egzekucja Saddama Husajna

  1. Serdecznie pozdrawiam, bratnią Duszę tym bardziej, że po lekturzeksiążki „Przesłanie Chirona” logo mojej firmy ma w nazwie Chiron, mói adres e-mei to chiron115@wp.pl, blog chiron11.blox.plInteresuja mnie astrologiczna dyskusja na temat kosmogramów zdarzeń i ich interpretacji i astrologia urodzeniowa ale nie w aspekcie wróżebnym. Na początek chciąłbym skomentować krótką interpretację Pana redix egzekucji Saddama Husajna. Nie zgadzam się z Panem że ta egzekucja miała przełomowy wpływ na sytuacje w Iraku, ojczyźnie Husajna. Nie wiem czy data i czas egzekucji został ustalony w oparciu o wiedzę astrologiczną, ale Słońce tego zdarzrnia i Pluton w pierwszym domu wsparty Merkurym praktycznie w ścisłej koninkcji potwierdza indywidualny charakter tego zdarzenia, nie mającego jakiegos większego znaczenia dla całego Iraku. Tak właściwie zareagował Naród na to zdarzenie. Wenus i Neptun w drugim domu rozmywa wszystko to co niby irakijczycy stracili lub zyskali. Iluzja Neptuna w drugim domu i wodniku to potwierdza. Wojska inważyjne, czyli amerykanie twierdzą, że jest to przełomowy moment nie tylko w historii Iraku a le również w dziejach Ameryki. potwierdza to Uran w trzecim domu, ale w Rybach. Znak Ryby jest jednak obłudny i niezdefinjowany w tym zdarzeniu. Ziemski trygon Słońca i Księżyca potwierdza fakt typowo materialnych korzyści związanych z tą egzekucją. Ascedent w Strzelcu sugeruje, że była to wyłącznie pokazówka na skale świata możliwości decyzyjnych Sądów wyłącznie demonstracji sądownictwa i praworządności. Symbol prawa reprezentowany przez Saturna jest w Lwie, a więc każdy chcial zyskać na sławie i pozycji dzięki tej egzekucji, tym bardziej, żę Saturn jest w ósmym domu. Na zakończenie chciałbym skomentować pozycje Marsa w dwunastym domu w koninkcji do Słońca i Plutona w pierwszym. Wprawdzie my jeszcze tego nie czujemy bo XIIdom nam to rozmywa ale jest to konieć wojownika Husajna ale również prawie początek wojny na wieksza skalę. Jowisz w XII domu mówi „bez wzgledu na winy ludobujstwa Husajna był on przywódcą Narodu irackiego i należy mu się szacunek jak Prezydentowi. Przypomnę dzieje takich przywódców jak Hitler, Stalin których do dzisiaj uwielbiaja niektórzy a pozostali nie chcą sie naten temat wypowiadać. Obecnie jest to zwiazane z pochówkiem Pinoczeta. Tylko Polacy, szczególnie młodzi pikietują i nie moga darować Prezydentowi Jaruzelskiemu wprowadzenia stanu wojennego gdy nawet w tym momencie nie było ich na świecie. Wracająs do Husajna wystarczy tylko zbeszczeszcenie grobu Husajna, a może się rozpętac taka awantura, że nawet Busch z swoimi wojskami nie powstrzyma przesłania horoskopu egzekucji Husajna. z powarzaniem Chiron Nauczyciel

    • Dziękuje za komentarz i oczywiście zgadzam się z tym, że egzekucja Husajna w niczym nie zmienia sytuacji w Iraku. Tym niemniej z perspektywy historycznej będzie to miało niezwykle ważne znaczenie. Tak czy owak, horoskop tego wydarzenia wcale nie wskazuje na „znaczenie jednostkowe”. Horoskop wydarzeniowy jest tym ważniejszy, im bardziej obsadzone są w nim osie oraz domy kątowe. Tern horoskop pod tym względem jest wyjątkowy, ponieważ symbolika planet ustawionych blisko ascendentu idealnie koresponduje z charakterem tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *