Jarosław Kaczyński

Kiedy na początku maja utworzył się koalicyjny rząd K. Marcinkiewicza, napisałem, że na przełomie czerwca i lipca znajdzie się on w kryzysie. I tak się w istocie stało. Kryzys jednak okazał się poważniejszy, ponieważ rząd po prostu się rozpadł. W poniedziałek, 10 lipca, na stanowisko premiera został desygnowany prezes PiS, Jarosław Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 roku, godz. 2:00, Warszawa), który jeszcze przynajmniej rok pozostawać będzie pod wpływem wymuszającego, chciwego i rządnego władzy Plutona tworzącego opozycję do Słońca.

Tej nieoczekiwanej zmianie i wybiciu się Kaczyńskiego na szczyty władzy towarzyszył Jowisz przechodzący przez descendent oraz Saturn będący w kwadraturze do ascendentu.

W tym kontekście również obecny solariusz prezesa PiS nabiera zdumiewającego znaczenia. (Solariusz dla J. Kaczyńskiego, 17 czerwca 2006, godz. 18:28 GMT, Warszawa.)

Już astrologowie arabscy stawiali w dniu urodzin roczne horoskopy słoneczne, zwane solariuszami, które stanowią prognozę na kolejnych dwanaście miesięcy. Tak się składa, że w poprzednim solariuszu Jarosława Kaczyńskiego dominował Saturn kojarzony z władzą i rządzeniem. I rzeczywiście, prezes PiS osiągnął to, co chciał, ale bynajmniej nie zamierza na tym poprzestać. W ciągu ostatniego czasu udało mu się wygrać wybory parlamentarne, stworzyć kontrowersyjną koalicję z populistyczną Samoobroną i LPR, a teraz sam zasiada w fotelu Prezesa Rady Ministrów.

Tegoroczny solariusz dla Jarosława Kaczyńskiego może mu w tym pomóc. W horoskopie góruje przynoszący popularność i zaszczyty Jowisz, a w pierwszym domu rezyduje kojarzony z dominacją Pluton tworzący opozycję ze Słońcem (por. radix i tranzyty). Takie układy planet zapowiadają ogromną determinację w osiąganiu upragnionych celów. Z drugiej jednak strony zwiastują potężne siły oporu nieprzychylne sposobowi rządzenia prezesa PiS. Polityk więc będzie musiał pójść na pewne ustępstwa, ale mało prawdopodobne, że to zrobi. W solariuszu Mars tworzy koniunkcję z Saturnem w królewskim znaku Lwa, dlatego jego dążenia okażą się bezkompromisowe i nie uznające żadnego sprzeciwu.

Przed Jarosławem Kaczyńskim rysuje się więc ciekawy rok. Będzie to czas kolejnych zwycięstw przeplatanych nielicznymi porażkami. Niewykluczone jednak, że zachodzące Słońce w horoskopie rocznym może w obrazowy sposób przedstawiać otwartych wrogów gotowych zdetronizować króla, który za wszelką cenę będzie trzymał się władzy. Ale zachodzące Słońce to też upadający król.

 

12 myśli w temacie “Jarosław Kaczyński

 1. Czy jesteśpewien godziny urodzenia J. Kaczyńskiego? Swego czasu W. Golos we „Wróżce” podał godz ur. L. Kaczyńskiego na 12-tą. Uranus> Kiedy na początku maja utworzył się koalicyjny rząd K.> Marcinkiewicza, napisałem, że na przełomie czerwca i lipca> znajdzie się on w kryzysie. I tak się w istocie stało.> Kryzys jednak okazał się poważniejszy, ponieważ rząd po> prostu się rozpadł. W poniedziałek, 10 lipca, na> stanowisko premiera został desygnowany prezes PiS,> Jarosław Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 roku, godz. 2:00,> Warszawa), który jeszcze przynajmniej rok pozostawać> będzie pod wpływem wymuszającego, chciwego i rządnego> władzy Plutona tworzącego opozycję do Słońca. Tej> nieoczekiwanej zmianie i wybiciu się Kaczyńskiego na> szczyty władzy towarzyszył Jowisz przechodzący przez> descendent oraz Saturn będący w kwadraturze do> ascendentu.W tym kontekście również obecny solariusz> prezesa PiS nabiera zdumiewającego znaczenia. (Solariusz> dla J. Kaczyńskiego, 17 czerwca 2006, godz. 18:28 GMT,> Warszawa.) Już astrologowie arabscy stawiali w dniu> urodzin roczne horoskopy słoneczne, zwane solariuszami,> które stanowią prognozę na kolejnych dwanaście miesięcy.> Tak się składa, że w poprzednim solariuszu Jarosława> Kaczyńskiego dominował Saturn kojarzony z władzą i> rządzeniem. I rzeczywiście, prezes PiS osiągnął to, co> chciał, ale bynajmniej nie zamierza na tym poprzestać. W> ciągu ostatniego czasu udało mu się wygrać wybory> parlamentarne, stworzyć kontrowersyjną koalicję z> populistyczną Samoobroną i LPR, a teraz sam zasiada w> fotelu Prezesa Rady Ministrów.Tegoroczny solariusz dla> Jarosława Kaczyńskiego może mu w tym pomóc. W horoskopie> góruje przynoszący popularność i zaszczyty Jowisz, a w> pierwszym domu rezyduje kojarzony z dominacją Pluton> tworzący opozycję ze Słońcem (por. radix i tranzyty).> Takie układy planet zapowiadają ogromną determinację w> osiąganiu upragnionych celów. Z drugiej jednak strony> zwiastują potężne siły oporu nieprzychylne sposobowi> rządzenia prezesa PiS. Polityk więc będzie musiał pójść na> pewne ustępstwa, ale mało prawdopodobne, że to zrobi. W> solariuszu Mars tworzy koniunkcję z Saturnem w królewskim> znaku Lwa, dlatego jego dążenia okażą się bezkompromisowe> i nie uznające żadnego sprzeciwu. Przed Jarosławem> Kaczyńskim rysuje się więc ciekawy rok. Będzie to czas> kolejnych zwycięstw przeplatanych nielicznymi porażkami.> Niewykluczone jednak, że zachodzące Słońce w horoskopie> rocznym może w obrazowy sposób przedstawiać otwartych> wrogów gotowych zdetronizować króla, który za wszelką cenę> będzie trzymał się władzy. Ale zachodzące Słońce to też> upadający król.

  • Nie byłem przy porodzie braci Kaczyńskich, ale ich matka powiedziała, że Jarosław urodził się o 2:00, a Lech 45 minut później. Waldemar Golos we „Wróżce” niestety nie zawsze podawał wiarygodne godziny.

   • W latach 90, w jakimś programie telewizyjnym omawiano horoskopy Kaczyńskich. I wtedy nie tylko nie była to godzina 2.00 i 2.45 jak w kilkanaście lat później podała matka braci ale również inna data dla Jarosława a inna dla Lecha, bo wg. tamtych danych J. urodził się przed północą a L. po północy i był to już następny dzień.

    • To prawda, że horoskop Lecha Kaczyńskiego był kiedyś omawiany w TV, ale nikt nie podawał wtedy żadnych dat ani godzin!Niemniej, wiem, o jakich horoskop jest mowa. Znam je i na pewno dla porządku wkrótce je na blogu zamieszczę.

     • Tym niemniej te dane nie wzięły się z sufitu tylko ktoś je podał żeby ktoś mógł horoskop omówić. Nie mówię, że dane były na wizji tylko że były inne. Pamiętasz może kto to rozpatrywał?

     • > Pamiętasz może kto to> rozpatrywał?Pamiętam, ale ten astrolog pozostawał incognito.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.