Koalicyjny rząd K. Marcinkiewicza

Tydzień po podpisaniu umowy koalicyjnej, kiedy Księżyc znalazł się w pierwszej kwadrze, powstał rząd koalicyjny. W skład zrekonstruowanego rządu weszli m.in. nowi wiceministrowie Andrzej Lepper i Roman Giertych (Zob. horoskop LPR).

Uroczystość zaprzysiężenia nowych ministrów rozpoczęła się o godz. 16:03, a między godz. 16:06 a 16:10 zostały złożone wszystkie przysięgi i stosowne podpisy. Prezydent Lech Kaczyński, który przewodniczył ceremonii, o godz. 16:12 w swoim przemówieniu stwierdził: „Mamy w Polsce rząd, który ma większość parlamentarną”.

Tak więc zrekonstruowany, większościowy rząd koalicyjny Kazimierza Marcinkiewicza oficjalnie powstał 5 maja 2006 roku, godz. 16:12, Warszawa.

Horoskop bardzo wymowny. Wielki Krzyż w znakach stałych tworzą Księżyc (władca MC), Słońce, Jowisz i Neptun. Układ ten wypada mniej więcej w tych samych stopniach, co:

  1. Wielki Krzyż w horoskopie zaprzysiężenia pierwszego rządu K. Marcinkiewicza (*), gdzie Słońce również stoi w konfiguracjach z Jowiszem i Neptunem;
  2. Wielki Krzyż w horoskopie Sejmu V kadencji.

Co z tego wynika? Najpierw Mars, gdy w czerwcu i lipcu znajdzie się w znaku Lwa, poruszy te Wielkie Krzyże, przynosząc przedsmak tego, co będzie się działo później. Już niedługo, bo we wrześniu 2006 roku, Jowisz w Skorpionie wraz z Saturnem z Lwie znajdą się w stopniach, w których wypadają wszystkie te trzy Wielkie Krzyże. Oznacza to albo głęboki kryzys, zapowiadany jeszcze przed wakacjami, albo rozpad koalicji i przyśpieszone wybory. A więc, byle do jesieni…

——————–
(*) Zaprzysiężenie rządu K. Marcinkiewicza miało miejsce 31 października 2005 roku, o godz. 13:34 w Warszawie.

 

One thought on “Koalicyjny rząd K. Marcinkiewicza

  1. po raz pierwszy widzę Twój blog.. bardzo się cieszę, że go piszesz, czytałam dwie Twoje książki i brakowało mi ostatnio kontaktu z astrologią.. ten Wielki Krzyż, Światła i Jowisz z Neptunem to jednak taka trochę „wielkość urojona”… dzięki, że mogłam przeczytać…mam blog na razie mały, ale się przedstawię: http://nubra.blog.onet.plpozdrawiam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *