Konflikt izraelsko-libański

Za początek obecnego konfliktu izraelsko-libańskiego (zresztą nie pierwszego między tymi państwami) uznaje się moment, kiedy powiązany z Iranem Hezbollah naruszył północą granicę Izraela i porwał dwóch izraelskich żołnierzy. Incydent miał miejsce 12 lipca 2006 roku o godz. 9:05 DST (=6:05 GMT), w miejscowości Shtula (33N04; 35E16). Byłby to więc horoskop wojny izraelsko-libańskiej.

Zdarzyło się to 40 minut po wschodzie militarnego Marsa, który wraz z Saturnem (dwa malefiki) usadowił się w XII domu symbolizującym ukrytych wrogów. Mars jest tu także w opozycji do Neptuna, władcy VII domu, który z kolei wskazuje na otwartych wrogów.
Na uwagę zasługuje w tym horoskopie koniunkcja Słońca z dewastującym, bezwzględnym, fanatycznym i karzącym Varuną (16°42’ Raka), który ma wiele astrologicznych powiązań z islamem. Co ciekawe, w horoskopie Izraela Varuna jest dokładnie na descendencie!

 

6 thoughts on “Konflikt izraelsko-libański

  1. Droga mm-ie ;)Varuna na Descendencie – proponuję szkołę dedukcji :).***Znaczenie równa się połączeniu symboliki Varuny (dewastujący,karzący) i miejsca – czyli descendentu (oznacza relacje z innymi,partnerstwo,także opozycję i dopełnienie ja). Zgadnij, co wyjdzie ? Nieustanny konflikt na linii Izrael-państwa arabskie, możliwy do rozwiązania poprzez głębokie zrozumienie swojego podejścia, oraz różnic kulturowych z drugiej strony. Z Varuną to porozumienie dwóch stron jest bardzo skomplikowane – dominuje przemoc i nienawiść – to widać.***Ale proszę się nie sugerować tylko jedną rzeczą, to tak jakby powiedzieć, że skrzyżowanie noża z nocą oznacza morderstwo na ulicy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *