Leszek Balcerowicz

Partie wchodzące w skład tzw. „paktu stabilizacyjnego” nie ustają w  atakach na Leszka Balcerowicza.

Leszek Balcerowicz urodził się 19 stycznia 1947 roku, o godz. 20:58 w Lipnie. Nie znam źródła pochodzenia tej godziny, ale przypuszczam, że horoskop rektyfikował p. Waldemar Gallos, kiedy wiele lat temu publikował na łamach miesięcznika „Wróżka” swoje felietony o politykach.

Tak czy owak horoskop jest ciekawy. Potrójna koniunkcja Słońca, Marsa i Merkurego w ostatnich stopniach Koziorożca może symbolizować jego wrodzone zdolności do nauk ekonomicznych, zarządzania i planowania (słynny „plan Balcerowicza” przyjęty przez Sejm 28 grudnia 1989 roku, kiedy w znaku Koziorożca spotkało się aż 6 planet).

Teraz w horoskopie Balcerowicza Uran ustawił się w kwadraturze do Wenus, a Saturn właśnie zamyka drugi cykl.

5 myśli w temacie “Leszek Balcerowicz

 1. L.B. ma słońce na 29 st. Koziorożca. W Kalendarzu Tebańskim to „Ogon ryby”. Długo zastanawiałam się jak to w jego życiu zobaczyć. Ogon znaczy zakończenie cyklu (Ryb), odejście, ucieczkę, outsiderstwo. I nagle olśnienie. Hasło „Balcerowicz musi odejść!” to jest to! 🙂

  • > Ogon znaczy zakończenie cyklu (Ryb),> odejście, ucieczkę, outsiderstwo. I nagle olśnienie. Hasło> „Balcerowicz musi odejść!” to jest to! :)Fajne! Ale można jeszcze inaczej na to spojrzeć. Planety w ostatnich stopniach znaku często reprezentują jakiś kryzys i przejście. To trochę tak, jakby Balcerowicz miał wyprowadzić gospodarkę z ograniczającego strukturami nadzoru państwa Koziorożca do wolnościowego Wodnika (wolny rynek).

   • Ale sam w nią nie wejdzie, gdyż taka m.in. przepowiednia jest związana z tym symbolem. (Historia Mojżesza, który doprowadził swój lud do ziemi obiecanej, ale sam w nią nie wszedł, a z jego pochówkiem wiąże się podejrzenie, że w ogóle nie umarł, tylko został wzięty do nieba jak Henoch). Inny cytat związany z rybim ogonem to: „A ostatni będą pierwszymi”. Tak naprawdę z L.B. może skończyć się pewna epoka w Polsce, nie mierzona prezydenturami i rzadami, a równowagą złotego.

  • Najbliższy możliwy przełom w karierze jest widoczny około 15.05 – 15.06.2006. Może to mieć odbicie w sprawach zdrowotnych.

   • Kwadratura Wenus do Urana, o której wspominasz, Piotrze może się wiązać z próbą zamachu i uwolnienia złotówki. Przypomnę tutaj moją uwagę na temat znaczenia symboli w horoskopie objęcia prezydentury przez L.K., że jej koniec może się wiązać z galopującą inflacją. Ponieważ lepiej się znam na odczytywaniu jasnowidzących sygnałów z moich snów może zasugeruję (dla poszukania możliwych dat i tranzytów astrologicznych) rok 2007 jako termin związany z nagłym szokowym wydarzeniem być może związanym z prominentami Radyja, które wpłynie mocno na nastroje w Polsce i formowanie się oddolnego ruchu społecznego na bazie demokracji o lewicowymn charakterze. Rok 2008, jesień jako datę być może pierwszej epidemii grypy i zaburzeń bankowych, to może być koniec obu braci. Od 2009 zaczynają się zmiany, których do końca nie pojmujęm bardzo szybki bieg rzeczy, szaleńczy nieomal, wiele trudów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.