Renata Beger

O aferze, która może pogrążyć PiS i Jarosława Kaczyńskiego, dowiedzieliśmy się 26 września 2006 roku o godz. 22:30, kiedy to stacja TVN wyemitowała nagrane ukrytą kamerą „negocjacje” posłanki Renaty Beger z czołowymi politykami PiS.

Horoskop jest wyjątkowo interesujący. Sprawa wyszła na jaw w momencie, gdy pozostajemy pod wpływem przynoszącego wiele napięć społecznych i politycznych półkrzyża tworzonego przez opozycję Saturnem z Neptunem oraz Jowisza pozostającego w ognisku tej konfiguracji. Wyzwalaczem okazał się tu jak zwykle Księżyc (będący jednocześnie władcą tego horoskopu), który znalazł się w koniunkcji z Jowiszem w Skorpionie. Co ciekawe, ten Jowisz z Księżycem wypada w horoskopie Sejmu V kadencji w dokładnej koniunkcji z Merkurym i Pallas.

Tak się składa, że jedno z ramion tego półkrzyża (Saturn) jest w horoskopie Renaty Beger (ur.18 lipca 1958, Silno) w ścisłej koniunkcji z Merkurym (rozmowy, informacje, dokumenty itp.). Niedoświadczona, mało wykształcona, wyśmiewana, ale pewna siebie posłanka zatrzęsła światem polityki bardziej, niż mógł to sobie wyobrazić niejeden przywódca partii rządzącej. Ujawnione przez nią informacje (Merkury) okazały się więc jednym z kanałów pozwalających wyzwolić napięcie tego półkrzyża.

Renata Beger, femme fatale polskiej polityki, ma bardzo ciekawy horoskop. Wzajemne aspekty pomiędzy Słońcem w Raku, Marsem w Baranie, Neptunem, Jowiszem i planetoidą Pallas oraz węzłów księżycowych to idealne układy planetarne dla każdego polityka, który chce być skuteczny, efektywny, medialny i popularny. Mars dodaje jej pewności siebie, Neptun pozbawił ją krytycyzmu, Jowisz zaś sprzyja popularności, a planetoida Pallas obdarzyła ją zdolnością do uprawiania politycznych gier.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *