Zamach na Benazir Bhutto

Benazir Bhutto cudem uniknęła śmierci, kiedy kilka godzin po jej powrocie do Pakistanu działacze byłego reżimu islamskiego generała Mohamada Zii ul-Haqa dokonali zamachu. W wybuchach dwóch bomb śmierć poniosło co najmniej 136 ludzi.

Była premier Pakistanu, nazywana przez rodaków legendą i wyzwolicielką ludu, urodziła się 21 czerwca 1953 roku o godz. 19:59 USZ4 (= 14:59 GMT) w Karaczi.

 

Jej horoskop to najlepszy przykład, a właściwie najbardziej jaskrawy przejaw działania czegoś, co Leszek Weres nazwał kiedyś zintegrowanym cyklem tranzytowo-progresywnym. W tym przypadku chodzi o Słońce i Plutona kojarzonego w astrologii m.in. ze śmiercią, przemocą, zorganizowaną przestępczością i terroryzmem.
W horoskopie Benazir Bhutto tranzytujący Pluton przechodzący przez XII dom (ukryci wrogowie) uściśla właśnie opozycję z natalnym Słońcem, podczas gdy progresywne Słońce (21° 49’ Lwa) będące zarazem władcą VIII domu (śmierć) tworzy dokładną koniunkcję z Plutonem (21° 21’ Lwa) również w ósmym domu. To rzeczywiście cud, że będąc pod wpływem tego solarno-plutonowego cyklu nic się jej nie stało, chociaż taka masakra na powitanie musiała jej uświadomić, że walka w styczniowych wyborach w Pakistanie zapowiada się na straszliwą.

5 thoughts on “Zamach na Benazir Bhutto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *