14 thoughts on “Złota myśl E. Jakubiak

 1. I już Pan witał się z gąską, ale znów się nie udało i straszny Prezes rządzi dalej. Chciałbym widziec Pana zawiedzioną minę (bezcenne..). A wracając do astrologii – koniunkcja Rahu i Plutona wraz ze zmianą kierunku ruchu Neptuna na prosty w tych dniach to najlepszy moment żeby pozbyć się fałszywych przyjaciół (z wrogami Prezes sam sobie poradzi..). A wracając do moich baranów – co tam z kolejnymi setkami dni prezentowanymi przez Nowaka – ile to już dni miłościwie rządzi nam Platforma – dlaczegóż to nie ma kolejnych reklamiarskich POpisów Nowaka ? Czyżby nie było o czym mówić?Wracając do daty kongresu Palikota : horoskop prosty jak brzytwa i pokazujący plewy, pic i głupotę (nie chce mi się przytaczać dlaczego), natomiast ciekawostka dla dociekliwych to pozycja gwiazdy Sabik (która była na MC , natomiast przy zaprzysiężeniu rządu PO-PSL na Asc – a więc ten sam team pociąga za sznurki – ale coraz gorzej mu wychodzi, dzięki Bogu). Podsumowując idzie ku lepszemu.

  • Wiemy, wiemy… przecież pokręciłoby Cię gdybyś nie napisał. A teraz, spełniwszy swe posłannictwo, możesz już spokojnie drogi Varuno łykać pigułki które pani pielegniarka przyniosła.

   • Dziękuję za troskę, jestem zdrowy ale z Pańskiej wypowiedzi wnioskuję, że dla Pana choroba to powód do poniżania i wytykania palcem. Gratuluję! Takiej degrengolady na blogu astrologicznym się nie spodziewałem.

    • – Ależ bardzo proszę! BTW. Ja rozumiem że prawda boli, ale na drugi raz radziłbym jednak temat wpisu przemyśleć i wyciągnąć dla siebie jakieś z tego wnioski. Bardzo polecam też założenie własnego bloga, znacznie to lepsze niż plucie po cudzych. Przy okazji można czymś się wykazać poza płytkimi przemysleniami, bo takie naprawdę niesmacznie się czyta. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę!

     • Wiesz Pan co, czytam ten blog od dawna , ale Pana komentarza astrologicznego nie zauważyłem nigdy więc daj sobie Pan spokój z komentowaniem moich. Jedynie Wasza bezczelność i brak wychowania towarzyszu sięga gwiazd ale to jedyne co Was łączy tematycznie z tym blogiem. Rozumiem, że wychowanie wynosi się z domu ale stamtąd Pan wyniosłeś jedynie dzieła wszystkie LENINA.

     • Wiesz Pan co, też czytam ten blog od dawna i jednego jestem pewien: zawsze posród fajnych, wyważonych komentarzy niechcący muszę napotykać takie – co tu kryć – toporne wynurzenia, prymitywne odszczekiwania prowadzącemu na jakie tylko Pana stać. Doprawdy uwierz Pan że nie są one ani miłe dla oka ani też czytający nie musi w sobie wzbudzać na siłę litości ponad zniesmaczenie. Albo Pan to zrozumiesz albo nie. Kiedyś w końcu Pan to zrozumiesz, tylko obawiam się że raczej nie nastąpi to juz w tym wcieleniu. Po prostu, biorąc pod uwagę bystrość i gotowość do nauki mojego adwersarza byłoby to z natury cokolwiek za wcześnie. Ale co tam, bądźmy dobrej myśli… Pozdrawiam serdecznie, przesyłam Panu dużo ciepełka i zyczę dużo zrozumienia.

     • Panie Adamie, w trosce o Pana dobre samopoczucie proszę Pana: proszę nie czytać moich komentarzy.Natomiast rozumiem dlaczego je Pan pomimo obrzydzenia czyta – cytując klasyka (w każdym razie dla mnie jest to klasyk): „tylko prawda jest ciekawa”.

     • Ale mi sie twardogłowy adwersarz trafił…;) Beton, panie dzieju, beton!Varuna, ja rozumiem że głupota nie boli ale gdybyś jakimś cudem umiał przeczytać ze zrozumieniem choćby to co pisałem wcześniej, nie wychodziłbyś raz za razem na aż takiego głupka. To tylko i zarazem aż tyle. Bo tak właśnie biedaku wygląda prawda, tyle że widziana z innego niż Twój punktu widzenia. ps. Wiem że odpiszesz, bo inaczej by cię pokręciło, tyle że to już mnie nie interesuje. Po prostu przez chwilę z rozbawieniem podziwiałem pedałującą potęgę głupoty. Już samo to, że odpowiadasz tu jak ostatni kretyn do mnie wystarcza na odwrotność szacunku.

 2. WRÓŻKA ?To gdzie Pan ma tego Neptuna radiksowo ?A podczas 2 tury wyborów w domu 9 Neptun u Pana Prezydenta miał ,cudne, aspekty, P Jakubiak w 9 roku osobistym z a m y k a swój kolejny etap.A u P Kluzik kwadratura saturna do merkurego ,objawia, daje moc….? Pewnie efektywność tego aspektu za kilka lat da o sobie znać. U mojej ,połowy po przejściu, kwadratur plutona do słońca, urana do słońca /nie było łatwo/ trzeba było zainteresować się astrologią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *