Agnieszka Włodarczyk + 23 VIPy

Od kilku miesięcy w tygodniku „Gwiazdy mówią” regularnie ukazują się moje artykuły, w których omawiam horoskopy znanych osób. Przeważnie są to polskie gwiazdy filmu bądź estrady, ale nie tylko. Generalnie chodzi po prostu o polskie VIPy. W najnowszym numerze pisma (21/2007) opisywany jest horoskop aktorki Agnieszki Włodarczyk, urodzonej 13 grudnia 1980 roku w Sławnie, która ma ascendent w 22° Koziorożca.

Poniżej alfabetycznie ułożona lista większości postaci, których horoskopy były dotychczas przedstawiane na łamach „Gwiazdy mówią”. Godziny urodzenia – uzyskiwane albo z pierwszej ręki, albo od matki danej osoby – niestety nie mogą być podane wprost. Zamiast tego podaję stopień ascendentu, który tajemnicą nie jest, bo każdy artykuł zawsze jest ilustrowany wykresem kosmogramu.

————————-

Joanna Brodzik, 11.01.1973, Krosno Odrzańskie, Asc = 26° Raka
Katarzyna Dowbor, 07.03.1959, Warszawa, Asc = 8° Raka
Maciej Dowbor, 22.12.1978, Toruń, Asc = 9° Byka
Agnieszka Dygant, 27.03.1973, Piaseczno, Asc = 2° Ryb
Anna Dymna, 20.07.1951, Legnica, Asc = 24° Wodnika
Małgorzata Foremniak, 08.01.1967, Warszawa, Asc = 25° Panny
Anna Guzik, 15.08.1976, Bielsko-Biała, Asc = 25° Skorpiona
Kayah, 05.11.1967, Warszawa, Asc = 15° Skorpiona
Małgorzata Kożuchowska, 27.04.1971, Wrocław, Asc = 6° Skorpiona
Joanna Liszowska, 12.12.1978, Kraków, Asc = 12° Strzelca
Peter Lucas, 2.06.1962, Września, Asc = 23° Ryb
Szymon Majewski, 01.06.1967, Warszawa, Asc = 26° Barana
Paweł Małaszyński, 26.06.1976, Szczecinek, Asc = 25° Raka
Mandaryna (Marta Wiśniewska), 12.03.1973, Łódź, Asc = 11° Byka
Anna Mucha, 26.04.1980, Warszawa, Asc = 19° Skorpiona
Piotr Rubik, 03.09.1968, Warszawa, Asc = 10° Bliźniąt
Anna Rutkowski, 20.02.1953, Łódź, Asc = 25° Koziorożca
Hanna Smoktunowicz, 13.05.1970, Warszawa, Asc = 26° Lwa
Kazimiera Szczuka, 22.06.1966, Warszawa, Asc = 2° Koziorożca
Borys Szyc, 04.09.1978, Łódź, Asc = 28° Lwa
Paweł Wawrzecki, 12.02.1950, Warszawa, Asc = 26° Koziorożca
Kuba Wojewódzki, 02.08.1963, Koszalin, Asc = 19° Panny
Maciej Zakościelny, 07.05.1980, Stalowa Wola, Asc = 1° Lwa


12 thoughts on “Agnieszka Włodarczyk + 23 VIPy

  • Witaj Panto!Nasze gwiazdy są po prostu bardzo chimeryczne i dziwnie przesądne. Dziennikarzowi bez problemu podają swoją godzinę urodzenia i wiedzą, że potrzebne jest to do horoskopu. Nie chcą jednak, aby ta godzina była upubliczniana. Tak więc zamiast godzin masz stopień ascendentu. Dla astrologa to w sumie wszystko jedno.

   • Witaj PiotrDzięki za odpowiedź. Jeszcze kilka spraw, które nie do końca są związane z tym tematem, ale umieszczam je tutaj, bo dotyczą VIP-ów:1. Z jakim horoskopem Wałęsy pracujesz? Jak myślisz, przeszedł mu już Saturn przez Asc, czy nie? Widziałeś film „Plusy dodatnie, plusy ujemne”? Zastanawiam się, czy przypadkiem tego nie puszczą w państwowej telewizji, jak mu ten Saturn (wg godziny Zawadzkiego) przejdzie przez Ascendent. Co o tym myślisz?2. Oglądałeś ostatnie „Co z tą Polską”, gdzie mówili o Kapuścińskim? Tam redaktor Gazety Wyborczej czytał pewien wiersz Kapuścińskiego. Czy wiesz może, co to był za wiersz i gdzie go znaleźć? Nie bardzo mam kogo się o to zapytać, więc pytam się Ciebie. (Masz może dane Lisa?)3. Co myślisz o przejściu Urana przez Księżyc Kaczyńskich? Będzie jakaś zawierucha?PozdrawiamTomasz

    • > 2. Oglądałeś ostatnie „Co z tą Polską”, gdzie mówili o> Kapuścińskim? Oglądałem, ale niestety wiersza nie kojarzę. Zawsze jestem bardzo rozemocjonowany, kiedy oglądam ten program. Napisz może mejla do tego redaktora. Może Ci odpisze.> 3. Co myślisz o przejściu Urana przez Księżyc Kaczyńskich?> Będzie jakaś zawierucha?Zawieruchę to mamy cały czas. Ale może to być jakiś zapłon. Może znajdzie się jakaś teczka na Kaczyńskich? W końcu to będzie miało miejsce w XII domu. Choć większych efektów spodziewałbym się, gdy Uran znajdzie się w kwadraturze do ich Słońc.

     • > Choć większych efektów spodziewałbym się,> gdy Uran znajdzie się w kwadraturze do ich Słońc.No tak, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że wtedy będą okolice wyborów, więc parę rzeczy i tak się będzie działo.Wiesz, gdy dzisiaj jechałem na rowerze, wpadło mi do głowy, że to przejście Urana przez Księżyc może się objawić jako chęć pozbycia się „przystawek” i utworzenie rządu mniejszościowego. PiS na tym będzie korzystał, gdyż przed wyborami poprawi swój wizerunek, a „przystawkom” również będzie to na rękę, bo przez kilka miesięcy przed wyborami będą mogli popracować nad tożsamościowym wizerunkiem. No dobra, nie rozpisuje się za bardzo, tylko strzelam, że ten Uran na Księżycu, to może być pozbycie się „przystawek”.Wielkie dzięki za odpowiedzi i przepraszam, że nie było to związane z tematem wpisu…PozdrawiamTomasz

     • W czasie wspomnianej kwadratury Urana udało się wykrakać twarde lądowanie tupolewa(ale oczywiście nie tak dokładnie).

    • > 1. Z jakim horoskopem Wałęsy pracujesz? W autobiografii Wałęsa podaje godz. 3:30. Ale wtedy ascendent wypada w Pannie, a znak ten mało pasuje człowieka, który powszechnie kojarzy się z bohaterem. Przypuszczalnie więc Wałęsa urodził się parę minut wcześniej. Rozsądek każe, by rektyfikować mu horoskop na godz. 3:15, tak aby ascendent był w ostatnich stopniach Lwa.

     • Tak, podobnie uzasadnia ten Ascendent Zawadzki w Astrologu.Tam w tym filmie „Plusy dodatnie, plusy ujemne” w jednym z pierwszych ujęć stary kolega ze stoczniowej brygady, w której pracował Wałęsa, opowiada, jak Wała potrafił przyjść do pracy i opowiadać, że śni mu się, że jest kimś wielkim, i że go niosą na rękach. Tak mi się to skojarzyło z tą koniunkcją Słońca, Księżyca i Neptuna. Wcześniej o tej Matce Boskiej w klapie myślałem jako o manifestacji Księżyca i Neptuna. Teraz po tej opowieści o snach, zacząłem rozumieć jego Słońce i Neptuna.Ok, już zmykam i jeszcze raz przepraszam, że nie było na temat wpisu.PozdrawiamTomaszPS. Już dwa razy zdążyłem Cię przeprosić, to chyba to zdjęcie i „dr” wzbudza we mnie taki respekt 😉

  • Uroda rzecz względna. Mnie np podoba się p. Kożuchowska, z kwinkunksem Wenus do ASC ( nomen omen ), a Brodzik mniej. Ale żeby było ciekawiej, znam panią z Wenus na ASC w Wadze, która nie jest jakaś tam bardzo ładna, prawdopodobnie przez koniunkcję Mars – Księżyc.Konia z rzędem dam zresztą temu, kto na podstawie samego kosmogramu określi urodę jakiejś osoby. Moim zdaniem to zbyt wysokie schody. Tak jakby np oceniać wartość książki na podstawie godziny jej wydania, albo smakowitość potrawy w momencie jej przygotowania 🙂 :). Ale może kiedyś ??? …

   • Jasne, a poza tym wygląd Brodzik jest owocem jej bardzo ciężkiej pracy. Aktorka nie ukrywa, że ma bardzo duże tendencje do tycia, a to jest zresztą charakterystyczne właśnie dla ascendentalnego Raka.Ale jak ktoś bardzo chce poprawiać horoskop Joanny Brodzik, to przecież nikt mu tego nie zabroni. Ale moim zdaniem to zabieg bezcelowy, tym bardziej że swoją godzinę urodzenia Brodzik podaje nawet na własnej stronie.

   • Nie na podstawie horoskopu oceniam urodę, a raczej na podstawie urody horoskop. Nieharmonijny ascendent nie może dawać urody, bo daje ją ascendent harmonijny. Nieharmonijny asc daje brak urody – im bardziej nieharmonijny – tym większy maszkaron, co wie każdy astrolog.Jeśli to nieprawda – astrologia jest nic niewartą igraszką. Pani Brodzik może podawać godziną w świętym przekonaniu, że jest to godzina prawdziwa, ale ta godzina prawdziwa nie jest i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *