Artykuł w „Nieznanym Świecie”

W najnowszym numerze „Nieznanego Świata” (1/2009) ukazał się mój artykuł pt. W przededniu wielkiej zmiany. Jest to astrologiczna prognoza dla świata i Polski na rok 2009, w której omawiam symbolikę Roku Marsa, a także geopolityczne konsekwencje azjatyckiego zaćmienia Słońca, opozycji Saturna z Uranem, poruszam też kwestie gospodarcze, szkicuję przyszłość Ameryki i Baracka Obamy (chociaż więcej na jego temat pisałem do tygodnika „Gwiazdy mówią” w tekście Zbawca Ameryki), kreślę także rozwój politycznej sytuacji w Polsce. Artykuł opatrzony jest komentarzem redaktora naczelnego Marka Rymuszki.

 

4 thoughts on “Artykuł w „Nieznanym Świecie”

  1. Panie Piotrze, mam takie pytanie dotyczące Obamy. Obama musiał powtórnie składać przysięgę: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-zlozyl-przysiege-po-raz-drugi-z-powodu-jednego-slowa,wid,10773140,wiadomosc.htmlDzień 20.01.2009 był czasem Pustego Biegu Księżyca. A moment drugiej przysięgi – już nie. Astrolodzy przewidują, że prezydentura Obamy nie zakończy się normalnie z powodu tego Pustego Biegu. Czy może być tak, że jednak prawidłowy horoskop jego prezydentury powinien być liczony na chwilę tej drugiej przysięgi?

    • Barack Obama został zaprzysiężony 20 stycznia o godz. 12:05 (=17:05 GMT) w Waszyngtonie. Według prawników było to zaprzysiężenie prawidłowe i wiążące. Ale z uwagi na błędy gramatyczne w składanej przysiędze, trzeba było samą przysięgę powtórzyć. Tym razem bezbłędnie. To trwające 25 sekund wydarzenie miało miejsce 21 stycznia o godz. 19:35 EST w Waszyngtonie. Nie wydaje mi się, żeby za początek prezydentury trzeba było uznać powtórzenie przysięgi, toteż w horoskopie prezydentury Obamy niestety jest pusty Księżyc. Zabieram się do napisania paru słów o tym horoskopie, ale wciąż nie mogę znaleźć czasu.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *