Banki Pekao SA i PBH

Bank Pekao SA został wpisany do rejestru sądowego 29 października 1929 roku w Warszawie (przyjmuję godz. 12:00).

Natomiast Bank PBH powstał w wyniku połączenia Banku Przemysłowo-Handlowego SA oraz Powszechnego Banku Kredytowego SA. Miało to miejsce 31 grudnia 2001 roku. Horoskop obliczony na południe (Warszawa).

To, co jest wspólne w tych horoskopach, to trygon Saturna z Neptunem. Taki układ może symbolizować zarządzanie, dobrą organizację, umiejętność przewidywania i planowania.  To również harmonijne połączenie rozsądku i intuicji, stabilności i płynności, konkretnej wiedzy i opdowiedniego wyczucia, a to ważne w prowadzeniu każdego interesu, szczególnie tego związanego z inwestycjami.

Żeby dokładniej przyjrzeć się fuzji tych dwóch banków, trzeba by zajrzeć na przykład do horoskopu UniCredito (fuzja siedmiu banków), który powstał pod koniec lat 90-tych.  Niestety, nigdzie nie mogą znaleźć daty powstania tego włoskiego banku.

3 thoughts on “Banki Pekao SA i PBH

  1. Hehe… 🙂 Bardzo fajny blog, a tym bardziej fajna Pana strona. Widać, że naprawdę ma Pan do tego podejście profesjonalne i perfekcyjne. Widzę, że blog się rozwija, ale w miarę czasu będę starał się zaglądać tutaj częściej. Puki co pozdrawiam i życzę powodzenia!P.S.Czy możliwe jest, aby przepowidział mi Pan, czy spotka mnie coś w najbliższych dniach, co na długo zostanie mi w pamięci?

  2. Ciekawe spostrzeżenie o harmonijnym aspekcie Saturna i Neptuna. Może to faktycznie „bankowy” aspekt, i na przykład jeśli pojawi się w horoskopie urodzeniowym można się zastanowić nad wyborem „bankowego” zawodu. Jest coś takiego jak specyfika „bankowa”. Z jednej strony precyzja i skrupulatność, działanie w ramach określonych procedur, z drugiej strony intuicja – w ocenie ryzyka i klienta, i gotowość odstąpienia od rygorów.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *