Cho Seung-Hui – zabójca z Virginia Tech

Sprawcą masakry w Virginia Tech okazał się Cho Seung-Hui – student z Korei Południowej, który na amerykańskim uniwersytecie kształcił się w zakresie literatury angielskiej. Jedna z jego koleżanek wspomina go tak: „Jego sztuki były naprawdę makabryczne i groteskowe. Dobrze pamiętam jedną z nich. Była o synu, który nienawidził swojego ojczyma. W sztuce chłopak rzucał w ojczyma piłą mechaniczną i młotkami. Na końcu brutalnie dusił go ryżowym ciastkiem”.

Z kolei światowe depesze piszą o nim następująco: „Cho zachowywał się czasem dziwnie. Pewnego razu podłożył na przykład ogień w akademiku, zdarzało mu się także śledzić kobiety. Zdaniem policji mógł przyjmować leki antydepresyjne. (…) Mężczyzna ‘był bardzo spokojny i zawsze był sam’. Cho często grał w koszykówkę i nie odpowiadał na ‘dzień dobry’. Był samotnikiem”.

Zabójca pozostawił po sobie list, w którym stwierdził: „To przez was to zrobiłem”. Atakował w nim „bogate dzieciaki”, „rozpustę” i „kłamliwych szarlatanów w uczelnianym kampusie”.

Tyle mówią depesze. A co mówi jego horoskop?

Cho Seung-Hui urodził się 18 stycznia 1984 roku. Poniżej horoskop sporządzony na lokalne południe, bez domów.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to pełnia Księżyca, która często symbolizuje problemy w relacjach interpersonalnych. Na dodatek w znaku Skorpiona znajdujemy koniunkcję Plutona z Marsem (popędliwość, okrucieństwo i zemsta), która jest w kwadraturze do Słońca w introwertycznym Koziorożcu. Co więcej, Pluton i Mars są w trygonie do Lilith (sfrustrowana energia libidalna) – taki aspekt często występuje u morderców (na przykład Timothy McVeigh, który dokonał zamachu w Oklahoma City, miał koniunkcję Marsa z Lilith). Ale w horoskopie Cho Pluton i Mars są także w ścisłej opozycji z Juno – planetoidą odpowiedzialną za związki międzyludzkie, w szczególności za relacje partnerskie. Jak wiadomo, pierwszą ofiarą Cho Seung-Hui była jego była dziewczyna. Na to, że zabójca nie radził sobie w kontaktach z płcią przeciwną, wskazuje również Wenus, która jest w tym horoskopie wyizolowana, a więc reprezentuje wyalienowaną Animę ze wszystkimi psychologicznymi tego konsekwencjami. Z kolei Merkury będący w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem może reprezentować zarówno nieprzeciętne zdolności intelektualne, jak i chorą wyobraźnię. Co ciekawe, Merkury jest tu w ścisłym sekstylu z Plutonem i Marsem, dzięki czemu zabójca, pisząc swoje sztuki, z łatwością dawał wyraz swym morderczym inklinacjom.

Tranzyty na to makabryczne zdarzenie wydają się dość jałowe, kiedy nie można ustalić pełnego horoskopu Cho Seung-Huia, bo przypuszczalnie musiały być jakieś ważne aspekty do ascendentu lub Medium Coeli. Natomiast z tych najważniejszych układów warto odnotować jedynie Plutona będącego w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, względnie Urana dopiero zbliżającego się do kwadratury z Wenus. Trudno to jednak uznać za elementy rozstrzygające. Ciekawie natomiast rysują się progresje. Progresywne Mars jest w koniunkcji z Saturnem (władcą Słońca), a tranzytujący Neptun w koniunkcji z progresywnym Słońcem.

 

7 thoughts on “Cho Seung-Hui – zabójca z Virginia Tech

  1. Niedawno ogladalem film o Timothy McVeigh (rez. Jon Ronson). McVeigh byl czlonkiem neo-nazistowskiej grupy, ktory walczyla z Nowym Porzadkiem. McVeigh byl przekonany, ze podkladajac ladunek w Oklahomie wysadzi w powietrze pracownikow agencji zwalczajacej bron i narkotyki. Walczyl z systemem. Byc moze Cho Seung też walczył z systemem na swoj sposob, szukajac zemsty.

  2. Ha! napisałem o Timothy McVeigh a dzisiaj jest 19 kwietnia!! Wyznawcy teorii spiskowych twierdzą, że właśnie tego dnia New Order poświęca niewinnych dla swoich krwiożerczych celów. Właśnie 19 kwietnia FBI przypuściło atak na kościół D.Koresha w Waco. No i Oklahoma Bombing było też 19 kwietnia. Tak więc jeśli dzisiaj zdarzy się jakaś tragedia to zwolennicy teorii spiskowych powiedzą: no tak, to sprawka New Order!

  3. Temat: Masakra na uczelni Virgina TechDane astrologiczne:-masakra na uczelni Virgina Tech-16 kwietnia 2007 roku, Blacksburg, godzina 7:15-obiekty Kuiperoidów 1996 TL 66 -TYFON- symbolizują jako “masakrę”, “mściciela“, ”zniszczenia“, “nieludzkie wyobrażenia” i znajduje się w pierwszym domu. Ten obiekt znajdował się w 22’55” w znaku Byka i jest w ścisłym kwadraturze z Neptunem. Neptun jest w jedenastym domu i znaku Wodnika, wskazuje na niejasne sprawy międzyludzkie. Zemsta na rzekomych przyjaciół. 1999 TD 10 -?- Kuiperoid? symbolizują jako “wyobcowanie”, “ byciem prześladowanym przez rasistów”, “głębokie morderstwo”, “głębokie tajemnice” i znajduje się w pierwszym domu. Ten obiekt znajdował się w 2’15” w znaku Bliźniąt i ciekawostka, jest w koniunkcji z Wenus. 1999 wh 24-Chaos-symbolizuje jako “totalne zamieszanie”, “powrót do nicości, by można odrodzić na nowo”. Ten obiekt -2’15”-jest w pierwszym domu i znaku Bliźniąt. To już jest stellium czyli 1999 TD 10, 1999 wh 24 oraz Wenus.Dane astrologiczne:-zabójca, Cho Seung Hui-urodził się 18 stycznia 1984 roku w Seulu-obiekt Kuiperoid ?? Czy rozproszony obiekt kosmiczny? 1999 TD 10-?- symbolizują jako “wyobcowanie”, “ byciem prześladowanym przez rasistów”, “głębokie morderstwo” i “głębokie tajemnice”. Jest w ścisłym w koniunkcji z Wenus.W masakrze i natalnym mamy koniunkcję między 1999 TD 10 a Wenus. Krótką mówiąc, że on nie był podobnych do nich! Astrolog ze Szczecina

  4. Temat: Masakra na uczelni Virgina TechDane astrologiczne:-masakra na uczelni Virgina Tech-16 kwietnia 2007 roku, Blacksburg, godzina 7:15-obiekty Kuiperoidów 1996 TL 66 -TYFON- symbolizują jako “masakrę”, “mściciela“, ”zniszczenia“, “nieludzkie wyobrażenia” i znajduje się w pierwszym domu. Ten obiekt znajdował się w 22’55” w znaku Byka i jest w ścisłym kwadraturze z Neptunem. Neptun jest w jedenastym domu i znaku Wodnika, wskazuje na niejasne sprawy międzyludzkie. Zemsta na rzekomych przyjaciół. 1999 TD 10 -?- Kuiperoid? symbolizują jako “wyobcowanie”, “ byciem prześladowanym przez rasistów”, “głębokie morderstwo”, “głębokie tajemnice” i znajduje się w pierwszym domu. Ten obiekt znajdował się w 2’15” w znaku Bliźniąt i ciekawostka, jest w koniunkcji z Wenus. 1999 wh 24-Chaos-symbolizuje jako “totalne zamieszanie”, “powrót do nicości, by można odrodzić na nowo”. Ten obiekt -2’15”-jest w pierwszym domu i znaku Bliźniąt. To już jest stellium czyli 1999 TD 10, 1999 wh 24 oraz Wenus.Dane astrologiczne:-zabójca, Cho Seung Hui-urodził się 18 stycznia 1984 roku w Seulu-obiekt Kuiperoid ?? Czy rozproszony obiekt kosmiczny? 1999 TD 10-?- symbolizują jako “wyobcowanie”, “ byciem prześladowanym przez rasistów”, “głębokie morderstwo” i “głębokie tajemnice”. Jest w ścisłym w koniunkcji z Wenus.W masakrze i natalnym mamy koniunkcję między 1999 TD 10 a Wenus. Krótką mówiąc, że on nie był podobnych do nich! Astrolog ze Szczecina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *