Dominique Strauss-Kahn

[Poniżej mój artykuł, który pt. Zgubna moc kobiet ukazał się w tygodniku „Gwiazdy mówią” 30/2011.]

 

Pod wpływem Czarnego Księżyca Lilith już niejeden polityk zrujnował karierę dla kobiety. Nie inaczej było z Dominique’em Strauss-Kahnem, który miał szansę zostać kolejnym prezydentem Francji.

Jeszcze dwa miesiące temu znany polityk i ekonomista Dominique Strauss-Kahn miał w sondażach miażdżącą przewagę nad Nicolasem Sarkozym i wygraną w następnych wyborach prezydenckich we Francji w kieszeni. Niestety, wydarzenia w nowojorskim apartamencie pewnego majowego przedpołudnia przekreśliły jego karierę. Zadał się z nieodpowiednią kobietą albo niewłaściwie się wobec niej zachował. Pokojówka, Ophelia Famotidin, oskarżyła go o gwałt. Tak czy owak za wszystkim stoi Czarny Księżyc Lilith symbolizujący zgubną moc kobiet.

DSK, bo tak mówią na niego w ojczyźnie, to jeden z najbardziej wpływowych francuskich polityków. Jako niedawny szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego miał większą władzę niż niejeden prezydent. To do niego bankrutujące rządy przychodziły po pomoc. Jego wszechpotęga była wręcz przygniatająca.

Podobnie druzgocąca jak słabość do kobiet, wobec których „zachowywał się jak szympans w rui” – tak przynajmniej twierdzi dziennikarka Tristane Banon. Zamiast udzielać wywiadu, Dominique wolał gmerać jej w staniku. Za to węgierska ekonomistka, Piroąka Nagy, z którą w 2008 roku wylądował w łóżku podczas szczytu w Davos, była zachwycona jego natarczywością. Po upojnych nocach wysyłała mu namiętne mejle. Pech chciał, że odkrył je jej mąż. Skandal wybuchł, ale DSK nie stracił stanowiska, bo akurat trzeba było likwidować skutki załamania światowych rynków.

Tak naprawdę nie wiemy, co się wydarzyło w apartamencie 2806 na Manhattanie. Wiemy za to że w horoskopie byłego szefa MFW kluczową rolę odgrywa uwodzicielska demonica Lilith, która znajduje się w koniunkcji z Księżycem (kobieta) w IX domu (zagranica). Podobne jej położenie ma w horoskopie Roman Polański. Jego Lilith też stoi w IX domu, w kwadraturze do miłosnej Wenus. Problemy reżysera z amerykańskimi sądami po sprawie gwałtu na trzynastolatce w 1978 roku dały mu mocno w kość.

Pod wpływem Lilith już niejeden mężczyzna stracił głowę dla kobiety, ściągając na siebie kłopoty. Bowiem Lilith to niebezpieczna wampirzyca, ladacznica, femme fatale. Związana jest z cielesnością, ale też z destrukcją. Premier Włoch, Silvio Berlusconi, który wydawał miliony na rozwiązłe przyjęcia z dziewczynami, ma w horoskopie Lilith w koniunkcji z Wenus w II domu odpowiadającym za finanse.

DSK ma najlepszych adwokatów (tych samych, którzy wybawiali Michaela Jacksona z pedofilskich opresji), ale jego reputacja jest zszargana, a przyszłość polityczna stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że moment aresztowania francuskiego polityka podejrzanego o gwałt zbiegł się w jego horoskopie z zamknięciem 9-letniego cyklu Lilith, która obecnie wędruje przez X dom. A to oznacza skandale obyczajowe oraz złamanie kariery, którą trudno odbudować.

 

Dominique Strauss-Kahn, ur. 25.04.1949, godz. 11.10 CET, Neuilly-sur-Seine

Merkury oraz koniunkcja Słońca z Wenus w Byku w kwadraturze do Jowisza dały mu umiłowanie luksusu, uciech zmysłowych, a także talent do makroekonomii. Mars i Księżyc w Baranie obdarzyły go niespożytą energią i temperamentem, również seksualnym. Jowisz w VII domu wskazuje na dobrotliwą żonę, która zawsze wybawia go z opresji, zaś Saturn w II domu w Lwie ostrzega, że kiedyś może stracić cały majątek.

 

 

6 thoughts on “Dominique Strauss-Kahn

  1. zauważyłem też, że tranzytująca Lilith w koniunkcji z każdą planetą osobistą wpędza w ślepy zaułek, albo rozbija niczym Pluton dziedziny z owymi planetami związane. Kiedyś, by odwrócić jej złą moc, napisałem o niej artykuł, jednak ostatnio zapomniałem … i pożałowałem 🙂

  2. Panie Piotrze, czy będzie Pan może zajmował się sprawą Andrzeja Leppera? Ciekawi mnie czy z postawienia horoskopu na dzień jego śmierci jest się w stanie zinterpretować czy było to faktycznie samobójstwo i jakie mogą być wpływ tego wydarzenia na polską scenę polityczną? Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *