Horoskop Libanu

Burzliwa historia dzisiejszego Libanu sięga starożytnej Fenicji (VII w. p.n.e.). Początki państwa datuje się na rok 1861, kiedy w obrębie państwa tureckiego Liban uzyskał autonomię. W okresie międzywojennym Liban należał do terytorium mandatowego Francji. Niepodległość uzyskał w 1941 roku, ale nie była ona respektowana. Dopiero w listopadzie 1943 roku, w wyniku wcześniejszego buntu oraz nacisków państw arabskich, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Francuzi oddali władzę libańskiemu rządowi. Miało to miejsce wieczorem, 22 listopada 1943 roku. Astrolog Michael O’Reilly rektyfikował ten horoskop na Bejrut, godz. 20:57 EET (18:57 GMT).

Izraelskiemu atakowi na Liban towarzyszą wymowne tranzyty. Pluton jest teraz w opozycji do Saturna, a sam Saturn (dawny astrologiczny patron Izraela) przechodzi właśnie przez pierwszym dom horoskopu Libanu. Z kolei militarny Mars tworzy teraz w progresjach koniunkcję z Uranem. Tymczasem tranzytujący Uran w przyszłym roku znajdzie się w kwadraturze do Marsa radix, co może wskazywać na zaognienie konfliktu. Warto dodać, że w poprzedniej wojnie libańsko-izraelskiej, która miała miejsce w 1982 roku, w horoskopie Libanu Uran przechodził wówczas przez Słońce.

Mimo że Liban jest państwem wieloetnicznym, to jednak Varuna – astrologiczny patron islamu – jest w tym horoskopie w dokładnej koniunkcji z Medium Coeli.

Ciekawą interpretację horoskopu Izraela prezentuje Jarosław Gronert.

 

2 thoughts on “Horoskop Libanu

  1. ZARÓB PIENIĄDZE SIEDZĄC W DOMU!Chciałbym przekazać Ci sposób który niedawno wpadł mi w ręce.Sposób dotyczący możliwości zarobienia sporej sumki pieniędzyprzez Internet siedząc w domu i poświęcając trochę czasu.Wystarczy godzinka dziennie, podstawowa znajomość Worda ijakiegoś edytora poczty elektronicznej a potem tylko kasapłynie Z góry zaznaczam że nie są to te sposoby którepolegają na kilku godzinnym bezsensownym klikaniu na bannery ilinki. Polega to po prostu na rozsyłaniu maili. Jeśli Cięzainteresowałem na tyle że chcesz otrzymać szczegółoweinformacje na ten temat napisz do mnie (ototomq@interia.pl) poprostu na tą informację a wyśle Ci plik w Wordzie w którymwszystko jest konkretnie opisane. Dowiesz się z niego o codokładnie chodzi i co robić żeby zarobić sporo kasy. Mogę Citylko zdradzić że sam osobiście zajmuje się tym od około 1miesiąca i już mam pewne zyski (dodam, że kwota 300zł na 2tygodnie to praktycznie minimum ), a liczę teraz na jeszczewiększe. Liczę że napiszesz do mnie i że będziesz zainteresowany bonaprawdę warto. Nie jest to żadne naciąganie ani nic – to działai to dobrze dlatego nie boje się rozpowszechniać tego ipodpisywać się pod tym bo sam zarobiłem na tym już sporo a myślęże to dopiero początek Wielu milionerów od tego zaczynało!Trzeba mieć tylko dobre pomysły na reklamę lub na rozsyłaniemaili odpowiednim ludziom.Wielu ludźi pomyśli że to następne naciąganie,nie przekonasz się zanimnie spróbujesza twoja szansa na wymarzone kieszonkowe czy też lepsze zarobki przejdzieci koło nosa.Więc spróbuj!Od razu mówie że jest to całkowicie legalne I NIE POLEGA NA BEZSENSOWNYM KLIKANIU W BANERKIi dostawaniu głupich reklam raz na pół roku za które zapłacą 0,05centa na 7 miesięcyprzecież to jest śmieszne ręcze że na pewno zarobiszWIĘC SPRÓBUJJeżeli chcesz dostać dodatkowe informacje to napiszototomq@interia.plPozdrawiam Tomasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *