John Frawley o gwiazdach stałych (warsztat)

Polecam warsztat z Johnem Frawley’em o gwiazdach stałych, który zainaguruje III Konferencję PSA.

O gwiazdach nigdy nie za wiele, zwłaszcza że wbrew obiegowym opiniom astrologowie wcale aż tak dobrze się na nich nie znają.

 

Zapraszamy na warsztat Johna Frawley’a, który odbędzie się w Warszawie 8.04.2011 r. w ramach III Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.

Temat: Gwiazdy stałe w astrologii urodzeniowej
(Fixed Stars in Natal Astrology)
Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim
i tłumaczony na bieżąco na język polski

Termin: 8.04.2011 r. godz. 13:00 – 16:30

Miejsce: Centrum Konferencyjne KOARA EXPO ul. Poligonowa 30, 04-051 Warszawa (dojście od ul. Ostrobramskiej, fragment Poligonowej odchodzący od przystanku autobusowego).

Zapisy: telefonicznie lub mailowo u Izabeli Podlaskiej tel. 0-600-218-488 e-mail: info (at) polskaastrologia.pl

Cena: 75 zł dla członków Stowarzyszenia, 100 zł dla osób niezrzeszonych
Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Warsztat 8.04.2011” – wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca na warsztacie.
Nazwa i numer konta:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, 02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

Opis warsztatu: Warsztat poświęcony będzie sztuce stosowania gwiazd stałych w analizie i interpretacji horoskopu urodzeniowego. Poznamy kilka najważniejszych gwiazdozbiorów i ich mitologiczne znaczenie, aby   na konkretnych przykładach zobaczyć potem, w jaki sposób symbolika gwiazd stałych przejawia się w życiu właścicieli omawianych horoskopów – nieraz całkiem dosłownie.

John Frawley prowadzi kursy astrologii horarnej, elekcyjnej i urodzeniowej. Był wydawcą magazynu The Astrologer’s Apprentice. Jego książka Rzeczywista astrologia (The Real Astrology) w 2001 r. zdobyła prestiżową nagrodę Spica za najlepszą książkę roku. Wydał też: The Real Astrology Applied (2002), The Horary Textbook (2005) [wyd. pol. Podręcznik astrologii horarnej, 2010], Sports Astrology (2008). John ma studentów i klientów na sześciu kontynentach, a jego książki zostały przetłumaczone na wiele języków. Mieszka w Warszawie. Jego strona: www.johnfrawley.com.

8 thoughts on “John Frawley o gwiazdach stałych (warsztat)

 1. Mam pytanie niezwiązane z tematem tego wpisu, ale sprawa mnie nurtuje od pewnego czasu. Dlaczego – biorąc pod uwagę dramatyczną zapaść polskiego państwa – nie zajmuje się pan analizą horoskopów czołowych polityków (rządzących)? Zważywszy, że podążamy ku przepaści (mówią to także niedawni zwolennicy rządu) warto chyba przyjrzeć się ludziom mającym wpływ na bieg spraw w Polsce. Gwiazdy stałem ważne, ale Polska i jej sytuacja chyba ważniejsza?

  • Dla ułatwienia analizy dodam – wielki rozłam jaki powstał w Polsce w ostatnim roku jest skorelowany z opozycją progresywną między Saturnem a Uranem w horoskopie Chrztu Polski. Do tego Słońce od 10 lat w Rybach. Jakie są pana prognozy dla Polski (długoterminowe)? Jest pan sprawny w analizie post factum – co jest o tyle proste, że nie podlega weryfikacji. A propos weryfikacji…Mówił pan swego czasu o żałosnym końcu jednej z partii opozycyjnych (z wyraźną nadzieją w głosie zresztą). Partia ta ma obecnie notowania zbliżone do partii rządzącej. Co pan na to powie? Proszę o RZETELNĄ analizę horoskopu Donalda Tuska. Ze szczególnym uwzględnieniem roli Wielkiego Krzyża i dalekosiężnych konsekwencji pozostawania człowieka z takim układem na czele polskiego rządu. Będę obserwował pana działania.Radzę uważnie formułować wpisy dotyczące polskiej polityki. Powodzenia!

   • I jeszcze jedno…Proszę spodziewać się publicznych pytań dotyczących astrologicznych analiz rozmaitych kwestii politycznych, w trakcie konferencji PSA w kwietniu. Nie będą to łatwe pytania (nie ma obawy – poparte będą pana wypowiedziami z przeszłości), więc proszę się dobrze przygotować.

    • Panie Kleksie – jak większość zwolenników PISu – jest Pan nie tylko nieprzyjemny i agresywny ale nie potrafi Pan w jakikolwiek merytoryczny sposób uzasadnić Pana „katastroficznych” wizji – dot. dramatycznej syt. Polski. Proszę podać jakieś konkrety, najlepiej w porównaniu do innych krajów Europy i Świata wtedy będzie temat do dyskusji.Największym problemem wielu wypowiadających się na różnych forach zwolenników Kaczyńskiego (nie piszę bezp.do Pana proszę się nie urazić) jest zupełny brak wiedzy ekonomicznej, z którego to braku wynikają stwierdzenia typu: „kiedyś było taniej teraz jest drożej” , „atak rządu na pieniądze emerytów” itp.Oczywiście wystarczy, że gdzieś w Polsce w wyniku burzy spali się stodoła ,a i tak temu zdarzeniu będzie winny Tusk i „tajemny układ, który Nim steruje”

     • Z czego pan wnioskuje, że jestem zwolennikiem PiS? Proszę o krótką, zwięzłą odpowiedź. Dywagacje proszę sobie darować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *