Leszek Balcerowicz

Partie wchodzące w skład tzw. „paktu stabilizacyjnego” nie ustają w  atakach na Leszka Balcerowicza.

Leszek Balcerowicz urodził się 19 stycznia 1947 roku, o godz. 20:58 w Lipnie. Nie znam źródła pochodzenia tej godziny, ale przypuszczam, że horoskop rektyfikował p. Waldemar Gallos, kiedy wiele lat temu publikował na łamach miesięcznika „Wróżka” swoje felietony o politykach.

Tak czy owak horoskop jest ciekawy. Potrójna koniunkcja Słońca, Marsa i Merkurego w ostatnich stopniach Koziorożca może symbolizować jego wrodzone zdolności do nauk ekonomicznych, zarządzania i planowania (słynny „plan Balcerowicza” przyjęty przez Sejm 28 grudnia 1989 roku, kiedy w znaku Koziorożca spotkało się aż 6 planet).

Teraz w horoskopie Balcerowicza Uran ustawił się w kwadraturze do Wenus, a Saturn właśnie zamyka drugi cykl.

5 thoughts on “Leszek Balcerowicz

 1. L.B. ma słońce na 29 st. Koziorożca. W Kalendarzu Tebańskim to „Ogon ryby”. Długo zastanawiałam się jak to w jego życiu zobaczyć. Ogon znaczy zakończenie cyklu (Ryb), odejście, ucieczkę, outsiderstwo. I nagle olśnienie. Hasło „Balcerowicz musi odejść!” to jest to! 🙂

  • > Ogon znaczy zakończenie cyklu (Ryb),> odejście, ucieczkę, outsiderstwo. I nagle olśnienie. Hasło> „Balcerowicz musi odejść!” to jest to! :)Fajne! Ale można jeszcze inaczej na to spojrzeć. Planety w ostatnich stopniach znaku często reprezentują jakiś kryzys i przejście. To trochę tak, jakby Balcerowicz miał wyprowadzić gospodarkę z ograniczającego strukturami nadzoru państwa Koziorożca do wolnościowego Wodnika (wolny rynek).

   • Ale sam w nią nie wejdzie, gdyż taka m.in. przepowiednia jest związana z tym symbolem. (Historia Mojżesza, który doprowadził swój lud do ziemi obiecanej, ale sam w nią nie wszedł, a z jego pochówkiem wiąże się podejrzenie, że w ogóle nie umarł, tylko został wzięty do nieba jak Henoch). Inny cytat związany z rybim ogonem to: „A ostatni będą pierwszymi”. Tak naprawdę z L.B. może skończyć się pewna epoka w Polsce, nie mierzona prezydenturami i rzadami, a równowagą złotego.

  • Najbliższy możliwy przełom w karierze jest widoczny około 15.05 – 15.06.2006. Może to mieć odbicie w sprawach zdrowotnych.

   • Kwadratura Wenus do Urana, o której wspominasz, Piotrze może się wiązać z próbą zamachu i uwolnienia złotówki. Przypomnę tutaj moją uwagę na temat znaczenia symboli w horoskopie objęcia prezydentury przez L.K., że jej koniec może się wiązać z galopującą inflacją. Ponieważ lepiej się znam na odczytywaniu jasnowidzących sygnałów z moich snów może zasugeruję (dla poszukania możliwych dat i tranzytów astrologicznych) rok 2007 jako termin związany z nagłym szokowym wydarzeniem być może związanym z prominentami Radyja, które wpłynie mocno na nastroje w Polsce i formowanie się oddolnego ruchu społecznego na bazie demokracji o lewicowymn charakterze. Rok 2008, jesień jako datę być może pierwszej epidemii grypy i zaburzeń bankowych, to może być koniec obu braci. Od 2009 zaczynają się zmiany, których do końca nie pojmujęm bardzo szybki bieg rzeczy, szaleńczy nieomal, wiele trudów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *