Natascha Kampusch

Natascha Kampusch, która przez ostatnie osiem lat była więziona przez Wolfganga Priklopila, urodziła się 17 lutego 1988 roku w Wiedniu.

Lekarze są zdumieni, że tak traumatyczne przeżycia nie spowodowały rozpadu psychicznego. Jak się okazuje, Natascha to silna osoba. W jej horoskopie znajdujemy nów Księżyca w Wodniku w trygonie do Chirona, co nie tylko pcha ją do ogromnej niezależności i wolności, lecz także do pewnego zdystansowania się do siebie i świata. Natascha po prostu nie poddała się. Co ciekawe, w horoskopie Priklopila (ur. 14 maja 1962, Hainburg) Uran będący w kwadraturze do Słońca jest w dokładnej opozycji do nowiu Nataschy.
W jej horoskopie zwraca uwagę również potrójna koniunkcja Marsa, Urana i Saturna tworząca opozycję do raniącego Chirona. Taki układ zwykle kojarzony jest z przemocą, nieraz nawet z okrucieństwem, a przynajmniej z koniecznością przeciwstawienia się jakimś ogromnym przeszkodom.

Niestety, nie znamy godziny urodzenia Nataschy i prawdopodobnie najważniejsze tranzyty towarzyszące porwaniu (2 marca 1998, ok. godz. 7:00, Wiedeń) i ucieczce (23 sierpnia 2006, ok. godz. 13:00), muszą być silnie związane z osiami horoskopu.

Tym niemniej, na uwagę zasługuje też Ceres, która jest w ścisłej opozycji z Lilith i w kwadraturze do Plutona, co może symbolizować bolesne odseparowanie od matki. Z połączeniem Lilith/Ceres mamy też do czynienia w horoskopie Wolfganga Priklopila.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *