18 thoughts on “Wywiad dla Onetu – Co nas czeka w 2016 roku

 1. Nie trafiłeś Pan tyle razy z tymi swoimi prognozami, że i obecne brzmią śmiesznie.
  Nastawienie przebija przez nie na tyle wyraźnie, że nie sposób brać ich na serio.

  • Nastawienie Pana Jerzego jest dużo lepsze bo wnosi prognozę na przyszłość, że nie będzie uczestniczył w pracach autora tj. będzie je pomijał wzrokiem albo darł gazety na strzępy. I tak dopomóż mu Panie bo co ma się chłop męczyć, niech powróci do poprzedniej wersji samego siebie i utnie drzemkę do chwili aż się te jego dowcipasy wciągną z powrotem w wybrakowane IQ.

 2. Z mojego punktu widzenia mógłby pan swoich analiz politycznych i polityków, więcej i więcej umieszczać. Pasjonujące jest porównywanie analizy i jego podmiotu jak się to realizuje.
  Dziękuję za dotychczasowe artykuły!
  Szczęśliwego Nowego roku. Dużo, dużo czasu na prowadzenie bloga! 🙂

 3. Panie Piotrze, jak pan widzi kwiecień w Polsce? Stacjonarny Mars w Strzelcu wypada dokładnie na Marsie horoskopu III RP w 3 domu…i blisko MC rządu. Co się może wtedy dziać? Pozdrawiam.

 4. Dobrze się czytało, można sensownie podumać .. no i zobaczy się co rok Marsa zmajstruje. Ciekawie się zapowiada koniunkcja Marsa w Strzelcu z Saturnem jakby nie było na 9-10 stopniu pasa, a to oznacza w troicości (dekanat i dwadasamsa Barana) upadek Saturna przy nieokrzesanej sile Marsa w kwadraturze do Neptuna. Najciekawsze jest to, że w pasie w tych stopniach jest Antares! Dużo więcej nie trzeba 🙁
  Na 25 stopniu w Byku jest gwiazda Algol o charakterze wg. Ptolemeusza koniunkcji właśnie Marsa i Saturna … hmm jak to się wszystko pięknie łączy.

  Jednak najbardziej w rozważaniach zaskoczyło mnie jakby wyciągnięcie czarnego konia z rękawa, którym jest prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. Nie znam kosmogramu, niemniej jednak gwiazda Procjon wisienki czynić nie musi. I tu moje jest pytanie do Pana o zdanie co do tej gwiazdy? Sprzyja czy też wręcz odwrotnie, maleficznie dynamizuje?
  …a propos jest w sextilu do Algol 😉

 5. „UE w niebezpieczeństwie” myślę ze to mocny eufemizm.Wszystko wskazuje na to że UE nie tylko się rozpadnie a co gorsze może w kilku krajach powstać reżim fundamentalistów islamskich.Kto wie czy wizja żabojadów na uchodźctwie w Korei Północnej się nie spełni.

 6. Złowieszczy – też przylecą kosmici i rozpędzą ten układ unijny na Wolę i Ochotę po czym będzie już tylko Polska, tak jak byś chciał, a ty będziesz kandydatem na wodza – jedynym możliwym.

 7. Kilka spraw rzeczywiście się sprawdziło. Inne, równie ważne, nadal czekają na rozstrzygnięcie.
  Najbardziej lubię czytać horoskopy własnie tak – z co najmniej rocznym opóźnieniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *