Zamach na lotnisku w Moskwie

Wydawałoby się, że koniunkcja Słońca z militarnym i żądnym krwi Marsem, jaka obecnie jest na niebie, to nienajgorsza konfiguracja na przeprowadzenie ataku terrorystycznego, zwłaszcza że Słońce (władza) przebywa w Wodniku, a więc w znaku swojego wygnania.

 

 
Zamach na lotnisku Domodiedowo,
24.01.2011, godz. 16:32 (= 13:32 GMT), Moskwa.

Jakkolwiek w horoskopie zamachu owa koniunkcja Słońca z Marsem wcale nie jest taka silna, jak można by oczekiwać. Analizując ten horoskop w świetle reguł militarnej astrologii elekcyjnej, co przedstawiałem już na przykładzie ostatnich działań zbrojnych w Korei, okazuje się, że Słońce (na wygnaniu) reprezentuje samych terrorystów (ascendent w Lwie), podczas gdy stronę rosyjską symbolizuje Saturn w wywyższeniu (Waga). Rozkład sił wcale więc nie działa na korzyść zamachowców.

Co więcej, zamachowcy są całkowicie kontrolowani przez Rosję, ponieważ nie dość że Słońce przebywa w domu siódmym, a więc po stronie wroga, to jeszcze jest słabe przez detryment. Innymi słowy, albo terroryści zostaną bardzo szybko ujęci, albo sprawa jest po prostu sterowana przez służby kremlowskie. Pamiętamy, że zdaniem zmarłego w dość dziwnych okolicznościach Aleksandra Litwinienki, który uciekł do Wielkiej Brytanii, niektóre rosyjskie zamachy były inspirowane przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa. A wszystko po to, by znaleźć pretekst do działań zbrojnych Kremla przeciwko Czeczenii.

Nie wiadomo, czy i w tej sytuacji Litwinienko powiedziałby to samo, tym niemniej natychmiastowa reakcja władz rosyjskich była teraz dość wyrazista i stanowcza. Prezydent Dmitrij Miedwiediew oświadczył, że jeśli nie dojdzie do porozumienia z NATO w sprawie tarczy antyrakietowej, to Moskwa zostanie zmuszona do rozmieszczenia uderzeniowej grupy nuklearnych wojsk rakietowych. Jest raczej mało prawdopodobne, aby wspólna tarcza chroniła przed podkładaniem bomb na lotniskach; nie zapobiegnie im z pewnością również straszenie bronią nuklearną. Tym niemniej tak ostre słowa zwracają uwagę, ponieważ kiedy rok temu dwie kobiety samobójczynie zdetonowały bomby w moskiewskim metrze, reakcje Kremla nie były tak kategoryczne.

Czy Rosja skłonna byłaby użyć broni nuklearnej przeciwko niepokornym republikom kaukaskim? W świetle horoskopu nie jest to wykluczone. Warto podkreślić, że Mars będący władcą 10. domu (królestwo zamachowców) znajduje się w 7. domu (Rosja). Są oni więc podwójnie słabi i zdani na decyzje mocarstwa. Rosja z kolei potrafi pilnować swoich interesów, na co wskazuje silny Saturn w 4. domu.

Interesująco przedstawiają się również aspekty Księżyca (rozwój zdarzeń). Księżyc odchodzi od separacyjnej kwadratury z Plutonem, który jest współwładcą 11. domu, licząc od descendentu, a to oznacza konflikt z „międzynarodowymi stowarzyszeniami”, do jakich bez wątpienia można zaliczyć NATO. Następnie Księżyc zmierza do aplikacyjnej kwadratury z Merkurym, który jest władcą 9. domu (licząc od descendentu), co z kolei wskazuje na konfrontację w szeroko rozumianych stosunkach międzynarodowych. Warto zauważyć, że te stosunki kreowane są przez politykę Kremla, ponieważ Merkury znajduje się w domicylu Saturna (Rosja).

Trudno jednoznacznie rozstrzygnąć, jakie będą reperkusje tego zamachu, tym niemniej wszystko wskazuje na to, że winni znajdą się bardzo szybko i równie szybko zostaną ukarani.

 

10 thoughts on “Zamach na lotnisku w Moskwie

 1. Napisał pan : „Interesująco przedstawiają się również aspekty Księżyca (rozwój zdarzeń). Księżyc odchodzi od separacyjnej kwadratury z Plutonem, który jest współwładcą 11. domu, licząc od descendentu, a to oznacza konflikt z „międzynarodowymi stowarzyszeniami”, do jakich bez wątpienia można zaliczyć NATO. Następnie Księżyc zmierza do aplikacyjnej kwadratury z Merkurym, który jest władcą 9. domu (licząc od descendentu), co z kolei wskazuje na konfrontację w szeroko rozumianych stosunkach międzynarodowych. Warto zauważyć, że te stosunki kreowane są przez politykę Kremla, ponieważ Merkury znajduje się w domicylu Saturna (Rosja). „>>>>O tym, że Rosja jest w konflikcie z NATO i generalnie przyjmuje postawę konfrontacyjną wobec wszelkich struktur międzynarodowych wiemy i bez analizy ruchu Księżyca. To oczywiste dla każdego, kto śledzi politykę międzynarodową.Radziłbym unikać podobnych truizmów jako rzeczy podpartych astrologicznie. Prognozowanie polega na oznajmianiu o sprawach nieznanych, a nie na powtarzaniu powszechnie znanych.

 2. Z powyższego horoskopu raczej nie wynika, że to robota służb kremlowskich – nie widać wskaźników celowego wystąpienia Rosji przeciw własnemu narodowi, czy dobru narodowemu (mimo iż to niby cudzoziemcy mieli być głównym celem, ale jednak).

   • W wiadomym kontekście wynika zeń, że był to: udany, łatwo zrealizowany, samobójczy zamach terrorystyczny w centrum Rosji (stolica), inicjowany przez ekstremistyczne, religijnie fanatyczne ugrupowania (wywodzące się) z peryferii bądź bezpośredniego sąsiedztwa państwa rosyjskiego.

     • Param się astrologią hobbystycznie i mam swoje sposoby.Tutaj zamieściłem komentarz do Pańskiej treści, a właściwie do horoskopu, na który chwilkę patrzyłem.Proszę mi wybaczyć, ale w swoich wpisach ograniczę się tylko do wniosków – i to takich, których u Pana nie widzę; na rozkładanie tu swojego warsztatu nie mam ochoty.

     • > na rozkładanie tu swojego warsztatu nie mam ochoty.Nikt Pana do tego nie zmusza, ale skoro zabiera Pan głos w sprawie astrologicznej, to pytanie o warsztat nie wynika z wścibskości.

 3. Czy nienalezaloby uwzglednic czule miejsca zodiaku okolo 27 stopniryb do 4 stopni barana z uwagi na polozenie takich gwiazd stalych jakscheat omen gwaltownej smierci,uwiezienie,skrajne nieszczescia,mor-derstwa,katastrofy,kataklizmy i diphdy choroby,niepowodzenia,wymuszone zmiany,brutalna sila,samozniszczenie.To pasmo zodiaku „nawiedza” i to trzykrotnie uran i jowisz w ostatnim czasie , co moze by wyjasnialo to ostatnio dzieje sie wokol nas. Pozdrowienia : abdank33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *