Paweł Janas

Paweł Janas, selekcjoner reprezentacji Polski, urodził się 4 marca 1953 roku w Pabianicach. Jego sportowe sukcesy i porażki symbolizuje koniunkcja Marsa z waleczną planetoidą Pallas w znaku Barana, będąc w trygonie do Plutona oraz w kwadraturze do Urana i Chirona.

Jednak w gruncie rzeczy ten horoskop jest bardzo neptunowy: Słońce w Rybach, Księżyc w koniunkcji z Neptunem (i Saturnem), Mars w opozycji do Neptuna. Na pewno ma to związek z dużą wyobraźnią, która w sporcie również jest potrzebna. Tym niemniej świadczy to też o tym, że Paweł Janas nie jest osobą komunikatywną, co potwierdza także wyizolowany Merkury. Co gorsza, zachowuje się w sposób neptunowy, a więc lękowy, a przez to irracjonalny.

Obecnie w horoskopie Janasa tranzytujący Uran jest w koniunkcji ze Słońcem, co zwiastować może koniec jego kariery lub przynajmniej zmianę zajmowanego stanowiska, a także dość poważne problemy osobiste. Tak czy owak, Janasa czekają teraz nieuchronne, rewolucyjne zmiany, nie wyłączając również problemów zdrowotnych.

 

15 myśli w temacie “Paweł Janas

 1. Jak patrzę na ten Księżyc to trochę … głupieję. Koniunkcja z Saturnem i Neptunem w Wadze, sekstyl do Plutona, kwadrat do Urana, opozycja do Marsa. Innymi słowy – ogromnie dużo musiał w swoim życiu przejść. Podobno nawet kilka lat temu miał zawał, co podkreśla jego ciężki ( mimo wielkich sukcesów – vide zawodnik, lub trener z Legią ) los sportowca.Jeśli jednak byłby Pan w stanie coś powiedzieć o tym potężnie aspektowanym Księżycu trochę więcej, byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

  • > > Jeśli jednak byłby Pan w stanie coś powiedzieć o tym> potężnie aspektowanym Księżycu trochę więcej, byłbym> bardzo wdzięczny.> Więcej można by powiedzieć, gdyby była znana godzina urodzenia Janasa. Nie wiemy bowiem, w którym domu wypada ta koniunkcja, ani jakim domem włada ten nieszczęsny Księżyc.

  • Na to wychodzi.A jeśli chodzi o horoskop Mundialu, o który wcześniej pytałeś, to podaję datę otwarcia Mistrzostw: 9 czerwca 2006, godz. 16:53 (= 14:53 GMT), Monachium.

 2. Może nie będzie tak źle. Janas ma w horoskopie trygon Urana do Słońca, tak, że obecny tranzyt Urana wcale nie musi być dla niego przykry… Nie wiadomo gdzie ma ascendent ale jeśli w koniunkcji z Neptunem (co mogłoby pasować) to na MC wchodzi Saturn i może właśnie sukces być, bo jeszcze i ten Uran…Oby tak było 😉

 3. stawiam na Ascendent w Skorpionie, Księzyc będzie miał wtedy w domu 12, a Raka na MC, albo szczycie 9 domu.On mi jest, wypisz wymaluj, z zachowania archetypowy Skorpion z ksiązki Weresa 😉 I ma wzrok bazyliszka. 😉 Taki przeszywający to tylko u Skorpiona się spotyka.

   • no niby tak Piotrze, ale dodaj to obrazka z TV jeg wybitną niekomunikatywność, lakoniczność, skrytość (pozwolę sobie powymieniac negatywne cechy Skorpiona), burkliwość która pewnie stanie się legendarna, przysłowiowa, paranoiczny upór- cecha znakow stałych, oj wiem cos o tym ;-), trudność z przyznaniem się do błędu… Wyizolowany Merkury napisałes- dlaczego? Koziorożec.. tez pasuje, ale Koza nie ma takich oczu. A jego kłopoty ze zdrowiem (nowotwór zdaje sie węzłów chłonnych- informację podaje za „Przekrojem” w kórym udzielił wywiadu przed mundialem) nie pomógłby troche w rektyfikacji?

    • Oczywiście, Skorpion pasuje, ale wiesz jak to jest: równie dobrze mógłby mieć Plutona na ascendencie. A z tym nowotoworem węzłów to nie wiedziałem. Czyli tranzyt Urana do Słońca rzeczywiście zagraża jego zdrowiu.

     • Powiedzial, że coroczna kontrola lekarska onkologiczna to jedyne czego sie naprawdę boi. Wynika z tego, ze się uporal z chorobą ale najwiekszym jego lekiem jest jej nawrot.

     • wiem, że jak pijana do płotu 😉 ale wiesz, znam okolo 5 osob z koniunkcją Plutona do Asc- nikt nie ma takich oczu. ;-)A znam je dobrze, bo to moi dwaj bracia, moja najlepsza przyjaciolka, znajoma- szefowa duzej firmy, wszystko to takie ułozone grzeczne Wagi ;-)))

     • nie może miec Plutona na Ascendencie, bo taki z niego ascendentalny Lew jak ze mnie Ryba ;-))Męczyło mnie to 😉

 4. Przede wszystkim to opozycja Saturna z Wenus i koniunkcja z Saturna z Księżycem, to wystarczy… A w ogóle to chyba na tym forum przecenia się Plutona i znak Skorpiona, a nie docenia się planet realnie i na codzień meblujących nasze życie (Księżyc, Wenus, Saturn – a przecież to abecadło). Pozdrawiam !

 5. Przegladalam dane pilkarzy z Wikipedii (niestety, bez godzin) i z zalem stwierdzam, ze nie wzial na Mundial Frankowskiego, bo „Franek” mial fajne tranzyty (jowiszowo satunowe o ile dobrze pamietam). Tranzyty zmarnowane. Natomiast Sobolewski w dniu meczu z Niemcami ostro obrywal od Urana, i puscily mu nerwy. Dostal czerwona kartke i poszedl na lawke – jak to z Uranem bywa. Natomiast z astrologicznego punktu widzenia dobre bylo zabranie Boruca, mysle ze duzo jeszcze przed tym chlopakiem i *wcale nie zabraklo* tam Dudka. Dane pilkarzy sa tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej#Graj.C4.85cy_obecnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.