Paweł Janas

Paweł Janas, selekcjoner reprezentacji Polski, urodził się 4 marca 1953 roku w Pabianicach. Jego sportowe sukcesy i porażki symbolizuje koniunkcja Marsa z waleczną planetoidą Pallas w znaku Barana, będąc w trygonie do Plutona oraz w kwadraturze do Urana i Chirona.

Jednak w gruncie rzeczy ten horoskop jest bardzo neptunowy: Słońce w Rybach, Księżyc w koniunkcji z Neptunem (i Saturnem), Mars w opozycji do Neptuna. Na pewno ma to związek z dużą wyobraźnią, która w sporcie również jest potrzebna. Tym niemniej świadczy to też o tym, że Paweł Janas nie jest osobą komunikatywną, co potwierdza także wyizolowany Merkury. Co gorsza, zachowuje się w sposób neptunowy, a więc lękowy, a przez to irracjonalny.

Obecnie w horoskopie Janasa tranzytujący Uran jest w koniunkcji ze Słońcem, co zwiastować może koniec jego kariery lub przynajmniej zmianę zajmowanego stanowiska, a także dość poważne problemy osobiste. Tak czy owak, Janasa czekają teraz nieuchronne, rewolucyjne zmiany, nie wyłączając również problemów zdrowotnych.

 

15 thoughts on “Paweł Janas

 1. Jak patrzę na ten Księżyc to trochę … głupieję. Koniunkcja z Saturnem i Neptunem w Wadze, sekstyl do Plutona, kwadrat do Urana, opozycja do Marsa. Innymi słowy – ogromnie dużo musiał w swoim życiu przejść. Podobno nawet kilka lat temu miał zawał, co podkreśla jego ciężki ( mimo wielkich sukcesów – vide zawodnik, lub trener z Legią ) los sportowca.Jeśli jednak byłby Pan w stanie coś powiedzieć o tym potężnie aspektowanym Księżycu trochę więcej, byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

  • > > Jeśli jednak byłby Pan w stanie coś powiedzieć o tym> potężnie aspektowanym Księżycu trochę więcej, byłbym> bardzo wdzięczny.> Więcej można by powiedzieć, gdyby była znana godzina urodzenia Janasa. Nie wiemy bowiem, w którym domu wypada ta koniunkcja, ani jakim domem włada ten nieszczęsny Księżyc.

  • Na to wychodzi.A jeśli chodzi o horoskop Mundialu, o który wcześniej pytałeś, to podaję datę otwarcia Mistrzostw: 9 czerwca 2006, godz. 16:53 (= 14:53 GMT), Monachium.

 2. Może nie będzie tak źle. Janas ma w horoskopie trygon Urana do Słońca, tak, że obecny tranzyt Urana wcale nie musi być dla niego przykry… Nie wiadomo gdzie ma ascendent ale jeśli w koniunkcji z Neptunem (co mogłoby pasować) to na MC wchodzi Saturn i może właśnie sukces być, bo jeszcze i ten Uran…Oby tak było 😉

 3. stawiam na Ascendent w Skorpionie, Księzyc będzie miał wtedy w domu 12, a Raka na MC, albo szczycie 9 domu.On mi jest, wypisz wymaluj, z zachowania archetypowy Skorpion z ksiązki Weresa 😉 I ma wzrok bazyliszka. 😉 Taki przeszywający to tylko u Skorpiona się spotyka.

   • no niby tak Piotrze, ale dodaj to obrazka z TV jeg wybitną niekomunikatywność, lakoniczność, skrytość (pozwolę sobie powymieniac negatywne cechy Skorpiona), burkliwość która pewnie stanie się legendarna, przysłowiowa, paranoiczny upór- cecha znakow stałych, oj wiem cos o tym ;-), trudność z przyznaniem się do błędu… Wyizolowany Merkury napisałes- dlaczego? Koziorożec.. tez pasuje, ale Koza nie ma takich oczu. A jego kłopoty ze zdrowiem (nowotwór zdaje sie węzłów chłonnych- informację podaje za „Przekrojem” w kórym udzielił wywiadu przed mundialem) nie pomógłby troche w rektyfikacji?

    • Oczywiście, Skorpion pasuje, ale wiesz jak to jest: równie dobrze mógłby mieć Plutona na ascendencie. A z tym nowotoworem węzłów to nie wiedziałem. Czyli tranzyt Urana do Słońca rzeczywiście zagraża jego zdrowiu.

     • Powiedzial, że coroczna kontrola lekarska onkologiczna to jedyne czego sie naprawdę boi. Wynika z tego, ze się uporal z chorobą ale najwiekszym jego lekiem jest jej nawrot.

     • wiem, że jak pijana do płotu 😉 ale wiesz, znam okolo 5 osob z koniunkcją Plutona do Asc- nikt nie ma takich oczu. ;-)A znam je dobrze, bo to moi dwaj bracia, moja najlepsza przyjaciolka, znajoma- szefowa duzej firmy, wszystko to takie ułozone grzeczne Wagi ;-)))

     • nie może miec Plutona na Ascendencie, bo taki z niego ascendentalny Lew jak ze mnie Ryba ;-))Męczyło mnie to 😉

 4. Przede wszystkim to opozycja Saturna z Wenus i koniunkcja z Saturna z Księżycem, to wystarczy… A w ogóle to chyba na tym forum przecenia się Plutona i znak Skorpiona, a nie docenia się planet realnie i na codzień meblujących nasze życie (Księżyc, Wenus, Saturn – a przecież to abecadło). Pozdrawiam !

 5. Przegladalam dane pilkarzy z Wikipedii (niestety, bez godzin) i z zalem stwierdzam, ze nie wzial na Mundial Frankowskiego, bo „Franek” mial fajne tranzyty (jowiszowo satunowe o ile dobrze pamietam). Tranzyty zmarnowane. Natomiast Sobolewski w dniu meczu z Niemcami ostro obrywal od Urana, i puscily mu nerwy. Dostal czerwona kartke i poszedl na lawke – jak to z Uranem bywa. Natomiast z astrologicznego punktu widzenia dobre bylo zabranie Boruca, mysle ze duzo jeszcze przed tym chlopakiem i *wcale nie zabraklo* tam Dudka. Dane pilkarzy sa tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej#Graj.C4.85cy_obecnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *