Warsztat: Hyleg, alkokoden, almuten

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego zapraszam na jednodniowy warsztat Hyleg, alkokoden, almuten, który odbędzie się 6 października 2012 roku w Warszawie. Tematem warsztatu będą techniki astrologii tradycyjnej dotyczące żywotności, zdrowia i długości życia właściciela horoskopu.

 

Hyleg to najważniejsza planeta, serce horoskopu, dawca życia. Natomiast alkokoden to dawca lat, planeta pozwalająca określić potencjalną długość życia. Od właściwego ustalenia tych dwóch sygnifikatorów zależą astrologiczne przewidywania dotyczące sił życiowych, witalności, chorób, a czasami nawet śmierci. Uczestnicy warsztatów na przykładzie wielu horoskopów (także własnych) nauczą się wyznaczać nie tylko hyleg i alkokoden (w różnych wariantach), lecz również almuten oraz anaretę pokazującą najbardziej zagrażające momenty dla zdrowia i życia. Warsztat stanowi też praktyczne wprowadzenie do astrologii tradycyjnej z uwzględnieniem elementów astrologii prenatalnej.

Warsztat odbędzie się 6 października 2012 roku (godz. 10:00 – 18:00) w sali konferencyjnej w Klubie Babylon na Ochocie, ul. Kopińska 12/16, 01-355 Warszawa.

Plan:
10:00 – 11:00 – rejestracja, kawa i herbata, sprawy organizacyjne
11:00-14:00 – pierwsza część warsztatu
14:00-15:00 przerwa obiadowa (na miejscu można kupić obiad)
15:00-18:00 druga część warsztatu

Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie Stowarzyszenia.

 

2 thoughts on “Warsztat: Hyleg, alkokoden, almuten

  1. Na wstępie przepraszam że komentarz jest nie na temat.Panie Piotrze co z tą Syrią. Interesy wielkich ścierają się tam niczym punkt graniczny Rosja-Chiny./ USA i pomagierzy. Wisienka na torcie to Iran w zamkniętym pierścieniu permanentnie okrążony wystarczy spojrzeć na mapy.Czy uda się zbawić naród perski możliwie szybko ??

  2. Witam, dziś Polska zdobyła 2 złote medale na igrzyskach i gdzieś słyszałem że Polska ma ascendent w Lwie i chyba to jest prawda bo jeśli asc Polski byłby w przedziale tak między 8 – 13 st Lwa to byłby obecnie tranzytowany sekstylem przez Jowisza przechodzącego obecnie przez 10 st Bliźniąt i robiącego równocześnie sekstyl do Słońca będącego obecnie w 11 st Lwa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *