Wywiad dla Onetu: O prognozie na rok 2017

Na stronach Onetu można zapoznać się z wywiadem, który udzieliłem w związku z nowym rokiem. Tematem rozmowy jest więc prognoza astrologiczna na rok 2017. Mówię przede wszystkim o horoskopach Polski, premier Beaty Szydło, Jarosława Kaczyńskiego, PiS, prezydenta Andrzeja Dudy i min. Antoniego Macierewicza. Odnoszę się także do opozycji i kosmogramów Grzegorza Schetyny, Ryszarda Petru oraz Mateusza Kijowskiego i KOD. Wspominam również inicjatywę płk Adama Mazguły. Podkreślam znaczenie sierpniowego zaćmienia, które dotknie Amerykę i Donalda Trumpa.

Wywiad dla Onetu - rok rewolucji

Wywiad przeprowadził Piotr Cielebiaś. Zapraszam do lektury.

Całość do przeczytania pod poniższym linkiem:
http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/to-bedzie-rok-rewolucji-w-polsce-mowi-slynny-astrolog/y26vrx

9 thoughts on “Wywiad dla Onetu: O prognozie na rok 2017

  1. Witam, w swoim wywiadzie podkresla Pan sierpniowe zacmienie slonca na ascendencie Trumpa. Ma to zacmienie zaszkodzic Trumpowi, ale czy nie wybawi go z opresji Regulus? Sama mam w tym miejscu ascendent, wiec obawiam sie skutkow tego zacmienia. pocieszam sie jedynie tym Regulusem oraz, ze Trump ma marsa a ja jowisza i ksiezyc od XII domu. Czy gwiazdy takie jak Regulus maja dobroczynny wplyw lagodzac zacmienie, czy wrecz odwrotnie?

  2. Abyście się nie cieszyli za kilka lat Pluton będzie w opozycji do miejsca gdzie był gdy odbywały się zbrodnie wołyńskie a Ukraińców w Polsce przybywa.A już w 2020 będzie koniunkcja Plutona z Saturnem co przynosi często mrożące krew w żyłach zjawiska.Gdy była kwadratura tych planet rozpoczęła się 2 wojna światowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *